Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok ti mit kérnétek Valenti...

Lányok ti mit kérnétek Valentin napra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
egy szál virágot a kedvencemből
2014. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hexagonia válasza:

Élményt!

Egy vacsorát, egy sétát, egy bögre forralt bort valahol sütivel, randit egy korábbi randi helyszínén stb.

De szép a szál virág is.

Nekem ajándékokból azok a legkedvesebbek, amik

a) saját készítésűek (egy közös kép, szív alakban kirakott mécsesek, egyedi póló, bármi lehet), mert olyanja nincs másnak és szeretetből kėszülnek

b) figyelmesek, kapcsolódnak valamihez, amit szeretek, vagy amiről beszéltem már korábban stb.


Engem amúgy kellemetlenül érint, ha ünnepekre KÉRNI kell ajándékot, az teljesen elveszi az ajándék lényegét nekem. Ha valaki úgy érzi, hogy nem tudna mivel örömet szerezni, akkor inkább ne adjon semmit úgy, hogy megkérdezi, hogy mit kérek, az olyan illúzióromboló. Máshogy is ki lehet deríteni, hogy ki mire vágyik.

DDDDe mivel ez senkit nem érdekel ės nem is ez volt a kérdés, befejeztem :D

2014. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
Én saját névnapra kerek valamit!valentina napot?az meg kinek a neve tied?valentin neve a nődnek!
2014. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit kérnék? semmit..

ha annyi kreativitás sincs benne hogy kitaláljon valamit akkor meg van lőve az egész... akkor már fölösleges "ünnepelni"


ez a mit kérjek erre arra olyan mintha az embernek kb ki kellene hisztiznie az odafigyelést..

2014. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene valamit kérni?? Vagy kap valamit az ember vagy nem. Ilyen egyszerü...
2014. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

virág, csoki, valami ékszer

Nem kérek semmit de ilyeneknek minden lány örül :D

2014. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy szép napot, vagy csak pár órát. Akár csak egy pillanatot is, amire később örömmel fogok visszaemlékezni.

Nekem nem kell kézzel fogható ajándék, főleg nem Valentin napra. Na jó, kézzel fogható ajándék a virág is, és egy szálnak nagyon örülnék, de másnak nem igazán.

Sokkal jobb volna egy kettesben eltöltött pár óra. Bármi, amit mindketten szeretünk. Nem kell elvinnie sem drága helyekre, a lényeg, hogy kettesben legyünk, és olyat csináljunk, amit mindketten szeretünk.


Sétáljunk egy nagyot a hóesésben (márha épp esni fog), csináljunk valami egyszerű sütit ketten, vagy főzzünk vacsorát, beszélgessünk, üljünk le egy kandalló elé egy-egy bögre teával vagy forralt borral. Én ilyesmiknek örülnék. :)

2014. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sksoksok szeretetet!puszikat, sétát valahol mondjuk egy parkba.odafigyelést. bár ezek olyanok amiket nem csak valentinnapkor kell cainálni!:)
2014. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!