Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra jó ötlet, hogy...

Valentin napra jó ötlet, hogy küldök a barátnőm munkahelyére egy nagy csokor rózsát?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni és azt sem tudom hogyan fogadná, ezért kérdezem meg itt. Ti lányok, nők hogyan reagálnátok? Nagyon erős, talpraesett, határozott személyiség, 29 éves. Köszi a válaszokat.
2014. febr. 1. 06:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen. Miért nem adod at személyesen, amikor talalkoztok?
2014. febr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Én 29 éves nő vagyok, és oda lennék meg vissza, ha a szeretett párom rózsát küldene a munkahelyemre!! Este aztán valami szuperszexi fehérneműben lepném meg, és nem győzném hálámat kifejezni ;-)


(akkor lehet neki kellemetlen, ha sok szemét nő kollegája van, pl egy aszatlan idősebb zsémbes főnökasszony, aki ott tesz keresztbe neki, ahol tud, és irigy az örömére.)

2014. febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd a munkahelyét ebbe bele, ez nem oda való. Ha mindenképp küldeni szeretnéd a rózsát, és nem együtt éltek, akkor küldd a lakására.

Én nem örülnék az ilyennek, kellemetlen lenne a munkatársaim előtt.

2014. febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

29 vagyok én is, és pl nekem olyan munkahelyem van, hogy kellemetlen lenne ott ilyen "ajándékot" kapnom.

Bár nagyon örülnék neki, nem tudnám ezt teljesen átélni, mert amilyen a főnök, a kollégák, inkább kellemetlen lenne.

2014. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan melldöngető kivagyi dolog, hogy nyilvánosan leped meg. Dicsekvésszerű. A Valetin-napi ajándékok ugyebár szerelemből jönnek, tehát két emberre tartoznak, ahogy a szerelem is. Ugyanolyan szép lesz a meglepi, ha négyszemközt leped meg. És akkor legalább biztos, hogy nem kellemetlen neki a szitu.
2014. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Nagyon kellemetlen helyzetbe hozna ezzel a párom, főleg azzal, hogy kideülne, hogy ünnepeljük a Valentin napot.
2014. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy a munkahelyére küldöm, mivel nem együtt élünk még és az ideje nagy részét ott tölti... A futár pedig este 6-ig dolgozik és akkor ő bizony még nem ér haza, így esélyem sem lenne otthon meglepni. Kellemetlen helyzetbe nem szeretném hozni, ezért is tettem fel itt a kérdést.
2014. febr. 1. 08:17
 8/14 anonim ***** válasza:
És miért gond neked, hogy személyesen add át, 6 után?
2014. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves ötlet, de a munkahelyemen én sem örülnék neki, mert tudom, hogy utána kibeszélnének. :( De ez nem azt jelenti, hogy a te ötleted rossz, hanem a munkahelyen lévőket jellemzi...

Szóval tudni kellene, hogy a párod milyen helyen dolgozik.

28/N

2014. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne gond, hogy 6 után adjam át? Meglepni szeretném, ennyi.
2014. febr. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!