Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiuk, a helyeben orulnetek...

Fiuk, a helyeben orulnetek ennek az ajandeknak?

Figyelt kérdés
A baratom judo edzo. Arra gondoltam, hogy valentin napra csinaltatok neki egy polot, amin az a felirat van, hogy: Edző vagzok, nem piskóta! A polo melle, meg adnek neki egy mini Jaegermaistert, mert ez a kedvenc itala es kozos elmeny is fuzodik hozza. Arra is gondoltam, hogy a polo helyett szivecskes sutit sutok es beleteszem egy szives dobozba. Egy levelet is teszek melleje.
2014. febr. 5. 10:59
 1/5 anonim válasza:
A szivecske akár sütiben, akár doboznak szerintem pasinak nem olyan jó mint egy csajnak. Az italt ha szereti akkor örülni fog neki, nem tudom a mini mekkora, elég-e két embernek, gondolom közösen innátok belőle, úgy az igazi. A poló szövegéhez ismerni kellene, pl. ha felveszi oktatás közben, akkor a tanítványok piskótának érzik magukat, ami nem jó, de termen kívül jó poén lehet.
2014. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tenyleg nem orulne egy pasi a szivecskes sutiknek valentin napkor? :O
2014. febr. 5. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Süss neki finomat, de ne legyen szivecskés.

Azt tényleg nem nagyon csípik a pasik.

2014. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én barátommal az a tapasztalatom, hogy örül ugyan a szívecskés sütinek, de ugyanúgy örülne egy sima kocka alakúnak is. Fölösleges neki ilyenekkel bíbelődni, mert nem értékeli jobban. A szívecskés dobozt meg tényleg nem férfiaknak való szerintem sem:)


A póló jó ötlet lehet, ha tudod, hogy szereti a feliratos pólókat. Ha nem hord ilyeneket, attól még ennek örülhet, csak ne sértődj meg ha majd esetleg csak otthon veszi fel, mert nem pont az ő stílusa. Attól még kedves egy ilyen személyhez szóló ajándék.

2014. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem.
2014. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!