Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Csajok ti minek örülnétek...

Csajok ti minek örülnétek Valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Parfüm? Én erre gondoltam hogy veszek a barátnőmnek. :)

2012. febr. 6. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ezek az ún. "monoton" ajándékok tök jók, legalábbis én örülnék neki. De azért az felbecsülhetetlen, hogyha tiszta szívből, őszintén szereted a barátnődet. :)


(Egyébként akit szeretek attól még kb. egy taknyos papírzsepi is tökéletes ajándék lenne, úgyhogy ne parázz. :D)

2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami olyannak biztos örülne, amit te találsz ki és nem mindenféle honlapon kérsz tanácsot mindenféle embertől...
2012. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első: köszi. :))

M. : Csak tanácstalan vagyok... kérdezni sem szabad? :/

2012. febr. 6. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én annak örülnék a legjobban, ha nem venne semmit, hanem reggeltől estig velem töltené a napot.masszás, ebéd főzés kaja, pihi, alvás és velejárói stb stb. Vagy ha minden képpen a költekezés a cél egy egy napos élményfürdő akárhol az országban (szauna, pezsgőfürdő stb)
2012. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A barátnődet Te ismered a legjobban. Te tudod, mit szeret, mi a kedvence, stb.

Parfümnél sem mindegy, milyen illatot veszel neki.

2012. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, hogy akár taknyos zsebkendőnek is örülnék, ha tőle van. Azért ha már Valentin nap rajzolhat rá egy pici szívet.
2012. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Egy ötletet leírok, amit a neten láttam és poénból megcsináltam a páromnak (ő a fiú). Volt nagy visítás örömében :)


Veszel kindertojást, mondjuk 2-őt, egyet a tartaléknak.

1. Nagyon óvatosan leszeded róla a fóliát és félreteszed.


2. Kettészeded a 2 tojást, használhatsz kést is, de vigyázz, ne törjön el.


3. Kiveszed a sárga kapszulából a játékot és bele raksz valami ajándékot. (Pl én csak egy cetlire ráírtam, hogy nagyon szeretlek stb. De lehet ez egy picike tárgy is bármi, ami belefér a kapszulába.)


4. Fogsz egy kést, gyufával/gyújtóval felmelegíted az élét és végig húzód a csokitojások szélén, hogy kicsit megolvadjon, ezután újra össze tudod ragasztani őket (ne felejtsd el a kapszulát a tojásba visszarakni).

5. A végén nagyon óvatosan visszacsomagolod a fóliába. Ha nem sikerül tökéletesen, akkor még mindig füllentheted, hogy a táskádban meg gyűrődött, vagy majdnem kiesett a kezedből és rosszul fogtad meg stb :)


Talán azért is tűnök jobb ajándéknak, mint egy parfüm, mert hát ugye igazából nem is ajándékról kell szólnia ennek az egészről. De mégis valami apróságot adsz, amit "saját kezűleg" készítettél el, tehát foglalkoztál vele.


Jó próbálkozást!

2012. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja a parfüm egyébként egy elég kényes téma, mert sokszor a nő sem tudja eldönteni, hogy tetszik, nem tetszik, megvegye, ne vegye. Meddig fogja használni.


Volt egy parfüm, amit teszteltem magamon és iszonyatosan tetszett az illata. Használtam kb 2x, mert folyamatosan tüsszögtem tőle és hányingerem volt az illatától. (Nem hiszti hányinger, hanem igazi fizikai, felforgatta a gyomromat, olyan erős volt)

2012. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
A visító pasit megnézném! Kb 8 éves?
2012. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Igen, annyi, mint te.
2012. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!