Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Egy 15 éves lány minek örülne...

Egy 15 éves lány minek örülne Valentin napra?

Figyelt kérdés

Ugye jövőhéten pénteken lesz, és szeretném meglepni valamivel, talán nem is valentin nap alkalmából, hanem csak úgy is. Szóval ilyen ötleteket mondjatok kérlek, h minek örülne egy lány. Elég romantikus alkat, nekem meg tippem sincs.

a válaszokra megy a zöldpacsi:)



2014. febr. 6. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 16L vagyok,de nagyon nem romantikus alkat,szóval bocsi hogy nem tudok válaszolni és visszakérdezek..

Dee min

ek örülne egy 18-19 éves fiú Valentin-napon? :)

2014. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

öhm, valószínüleg neked.:)

nah, ha tárgyakban gondolkodunk, és ismered akkor tudod h mit szeret. összerakod vicces formában és kihasználod a kreativitásodat. autókból meg fogkeféből transzformensz.(boccs, ezt muszáj volt felhoznom, karácsonyi ajándék volt a barátnőmtől, és fu, nagyon örültem neki, eredetinek találtam)

de h ha nem vagy kreatív hangulatodban, akkor feliratos póló, bögre, attól függ h a pasid mennyire értékeli a "bájosabb ajándékokat", sok mindentől függ, hogy mit kaphat tőled. ezt te tudod a legjobban:)

2014. febr. 6. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem? :) Köszi
2014. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Plüss állatka, virág (ez azt hiszem mindig nyerő :) ) egy kedves üzenet hozzá, amit te írtál. Elviheted cukrászdába sütizni, vagy állatkertbe. Egy saját készítésű lemez a kedvenc zenéivel + hozzá egy cuki lemezborító :)

Remélem volt hasznos köztük!

2014. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szivecskés plüssmaci. Minden bolt ezzel van tele
2014. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Plüüüüüüss és estleg virág!! :D Vidd el moziba vagy sétálni... Esetleg ha már több ideje együtt vagytok aludjatok valamelyikőtöknél és -kivételesen- nézzetek romantikus filmeket. :D

15L

2014. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy csokor vörös rózsa. Az olyan romantikus :)
2014. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egy étterem is tud nagyon romantikus lenni :)
2014. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15 évesen nem viszem el egy étterembe, a válaszokat köszönöm^^
2014. febr. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!