Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lány barátnak, akivel nagyon...

Lány barátnak, akivel nagyon jóban vagyok (én szerelmes is vagyok belé), szoktak Valentin napi ajándékot venni?

Figyelt kérdés

Messze lakik, így postán küldenék neki egy Valentin napi képeslapot és egy csokit. A lánynak van pasija.

A lány tudja, hogy én többet érzek iránta. Szerintetek jó ötlet az ajándék?

17/F


2013. febr. 8. 20:20
 1/8 Deark válasza:
nem. ha nagyon akarsz valamit valentin napra, bőven elég egy "e-card".
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ajándékot küldeni egy olyan lánynak akinek van pasija? Ez azért necces.
2013. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem jó ötlet, ne haragudj.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez jó ötlet. Én baromi nagyot koppantam amikor egy olyan lány barátomnak kedveskedtem más alkalomból ami sajnos nagyon úgy látszódott hogy szerelmes vagyok belé pedig ugyanúgy volt pasija. Hatalmasat koppantam, a srác majdnem meg akart csapni jogosan mert alapból nem tetszett neki hogy nyomulok a nőjére és ő egyből levette hogy én többet érzek nála a barátságnál.

Azóta azt értem el vele hogy a lány megsemmisítette az ajándékomat, megszüntetett velem mindenféle kapcsolatot, akkor még nem volt facebook, így törölt msn-ről, számot cserélt, és rámküldte az apját amikor náluk csengettem, és elég durván meglettem fenyítve. Azóta eltelt már 5 év, már van azóta egy másik barátnőm, de még mindig próbálkozok hogy legalább a barátság megmaradjon mert már mást szeretek nem őt, de jó volt vele ökörködni mint baráttal, de még 5 év után is azt mondja hogy hagyjam békén ha összefutok vele az utcán.

Szóval szerintem jól gondold meg.

meg a valentin nap a szerelmesek ünnepe, így barátságból adni neki valamit, hát elég félreérthető lenne, szóval ne kockáztass.

2013. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Küldj neki fészbukon egy boldog valentínnapot kártyát :D

Ennél többet ne

2013. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már megvettem a csokit és a képeslapot. :)

Hát lehet, hogy igazatok van, de hétfőn feladom postán szerintem.

Említettem neki, h voltam a Tescoban kérdezte, hogy mit vettem, én meg mondtam, hogy majd meglátod. Mondta, hogy "de butus vagy", szóval szerintem nem baj, mert aranyosan reagált. :D Meg én amúgy is meg akarom szerezni a lányt. Állítólag jó dolog, ha a fiúk kedveskednek. :)

2013. febr. 8. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

minek kérdezed meg, ha nem hallgatsz a válaszolókra? mindenki azt mondta, hogy rossz ötlet (szerintem is...)

amúgy nem értem, miért nem lehet felfogni, hogy ha barátja van.... én tuti nem barátkoznék veled többet, ha ezt csinálnád. egy 'baráttól' elvárhatnám, hogy megértse, van valakim..

19/L

2013. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha a pali megtalál kapni fogsz...és szerintem is rossz ötlet DE egy próbát megér.,sok sikert ;)
2013. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!