Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen kézzel készült ajándéko...

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Milyen kézzel készült ajándékot adjak a szerelmemnek? Bővebbenlent L/18

Figyelt kérdés

Sziasztok.A barátom és én 1év és 3hónapja vagyunk együtt.Mi nagyon szeretünk olyan ajándékokat adni egymásnak,amiket kézzel készítünk vagy valami nagyon kreatív dolgot,ami személyes is.Minden ünnepen megajándékozzuk egymást,így Valentin napon is.Kifogytam az ötletekből,mert már adtam neki közös képet kerettel,órát,parfümöt,párnát képpel,bögrét képpel,egy usb-n a közös kedvenc zenéinket,megcsináltam a kedvenc édességét,muffint kis rejtett üzenettel stb.

Nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi,hogy minek kell ajándékot adni ilyenkor,meg hogy tök hülyeség meg vibrátor,műp**na...normális válaszokat szeretnék



2014. febr. 7. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%
egy igazi jobb kézzel :D
2014. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
komolyra fordítva: szerintem dobj össze valami vacsorát, az emlék maradandó :)
2014. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
olyat már csináltam :)valami maradandó kis ajándékot
2014. febr. 7. 21:27
 4/12 anonim válasza:
100%
akkor mondjuk van pl ún. süthető gyurma. készíts valami egyedi figurát és süsd ki, kemény lesz és megmarad örökre. :)
2014. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó,ez is jó ötlet..egyéb ötletek?
2014. febr. 7. 21:45
 6/12 Grim13 ***** válasza:
itt egyszer olvastam egy nagyon kreatív ötletet egy lánytól aki pénztálcát vett vagy csinált (erre nem emlékszem pontosan) és abba tett általa irt kártyákat amiken egy egy bónusz lehetőség volt, "ha ezt felhasználod kapsz egy ölelést" "kitakarítom a szobád" "azt teszel velem amit akarsz" szerintem érted :D persze lehet erre nagyon szexi és romantikus dolgokat írni... ha dohányzik csinálhatsz neki egy cigi tálcát, köthetsz sapit vagy sálat a kedven foci csapatának a logójával
2014. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz valami szép gyertyát saját kezűleg, amit aztán egy szép, romantikus estén meggyújtotok.

Várhatod esetleg egy kellemes forró fürdővel haza (halk zene, gyertyák a kád szélén, behűtve 1 üveg bor vagy pezsgő stb).


Csinálhatsz neki kis kuponokat, mindenfélét, amit később beválthat. Ezekre bármit lehet írni, ami számotokra kivitelezhető, és mindketten szeretitek. Lehet rögtön szélesebb körben is gondolkozni pl. lehet csak egy jó masszázs a cetlin, vagy akár egy közös piknik a jó időben (ezt mondjuk értelem szerűen nem most váltaná be, hanem ha jó az idő). Szerintem ez aranyos ajándék, ráadásul, ha nem csak otthoni dolgokat írsz rá, már pár olcsó, de jó programot is garantálhatsz az évre.

Ha van időd, szépen kidekorálhatod a cetliket, amit aztán ügyesen elrendezve szépen tálalhatsz valahol. :)

2014. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet csinálok:) [link]
2014. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

[link]

én ilyet,egyszerű és érdekes:)

2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Csinálj fotókat magadról, ahogy a kezeddel, újaiddal betűket formálsz és kirakod hogy szeretlek!Majd a végén valami programmal összevágod.:D én már adtam ilyet és tetszett neki ;)

ha nem érthető írj nyugodtan privátot, küldök képet :D:)

2014. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!