Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kérdezni szeretném a férfiaktó...

Kérdezni szeretném a férfiaktól hogy erre az "ünnepre" ha már ajándékozás történik, milyen ajándék elképzeléseitek vannak?

Figyelt kérdés
Azèrt kèrdezem mert sokszor panaszkodtok hogy a kedvesetek olyan ajàndèkot ad nektek valentin napra ami szàmotokra haszontalan. Èrtem ezalatt pl a kispàrnàt vagy gömböt esetleg bögrèt amin a közös fotótok van.
2014. febr. 10. 12:15
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ünnep??? Mármint a mohácsi vész??? Jaj nekem!!!

:-D

2014. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami èrtelmes vàlaszt vàrnèk.. Ha neked így jobb akkor nem írom hogy ünnep, helyette azt mondom hogy valentin nap. Tudom,tudom. Sokan nem csinàlnak ebbõl nagy ügyet, èn sem erre gondoltam hanem aprósàgra, nem kell nagy dologra gondolni.
2014. febr. 10. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Férfi nőnek: egy szál vagy egy csokor virág

Nő férfinek: valami egyszerű, amit értékel, nem kell maradandó, a virág sem az, semmiképpen sem bögre vagy párna :) De ehhez ismerni kéne a férfit. Ja és hogy hány évesekről beszélünk. Pl. lehet egy tábla csoki, ha szereti. Egy finom sütivel vagy vacsorával várni. Egy csini "otthoni" ruhában várni . . .

2014. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. vàlaszoló. Köszönöm a vàlaszod. Viszont a kèrdèsem nem arra akar utalni hogy vajon mit vehetnèk pàromnak? Csak nagyon sok olyan sok olyan felesleges kiírt kèrdèst làtok ezzel kapcsolatban. Ezèrt gondoltam hogy a fèrfiak leírhatnàk az ajàndèk elkèpzelèseiket, abban az esetben ha ajàndèkozàs törtènik. Baràtommal e hónap vègèn leszünk kèt ève együtt. Tavaly ajàndèkoztunk de idèn nem fogunk mert ott az èvfordulónk ès úgy beszèltük meg hogy inkàbb arra èrdemesebb ajàndèkot venni mint erre. Hiszen egèsz èvben szeretni kell egymàst, nem csak azon az egy napon. Inkàbb az ajàndèkozàs helyett, kivàlasztunk egy jó filmet ès egy vacsi közben megnèzzük. :) Pàrom 27 èn 21.
2014. febr. 10. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Doboz csoki,amit szeret,de nem venne meg magának (párom ilyenkor kap egy jóadag lindt csokit,magának sajnálja megvenni mert drága)

Minden picit is édesszájú pasi örül ennek.


Nem édesszájúnak ital amit szeret,ha aggatsz rá egy szivecskét,valentin napra is tökéletes.


Vicces boxer is jó,vagy póló,amit tudod hogy felvenne.


Bögre,gömb ,kispárna és egyéb giccses dolgoktól kiméld meg.

2014. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es a vàlaszod, igazàn jókat írtàl. :)
2014. febr. 10. 13:48
 7/8 anonim válasza:

13 éves fiú vagyok.

Nincs barátnőm,de ha lenne akkor én BÁRMINEK örülnék amit nekem ad :)

2014. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es. Ez kedves tõled, de pàr èvvel kèsõbb màr nem biztos hogy így fogsz gondolkodni. :)
2014. febr. 11. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!