Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a barátomnak Valenti...

Mit adjak a barátomnak Valentin napra, ha nem könnyű eset az ajándékok terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 év 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, minden ünnep komoly fejtörést jelent ,de most végképp kifogytam az ötletekből. :( Sokat főzök, sütök neki szóval ebbe nem látok semmi ünnepit és nagyon nehéz olyat adni neki, aminek tényleg örül. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)


2014. febr. 10. 21:08
 1/1 anonim válasza:

Olyan buták ezek a kérdések, "Mit adjak neki" te ismered a barátod nem mi, ha te se tudod, mi honnan szopjuk ki?


Tényleg nem bántani akarlak, de remélem érted.


Majd jönnek a kreativitástalan válaszok, hogy vegyél neki szívet, vagy áj lávjús párnát, vagy valami nyálas bóvlit, szerinted ilyennek örülne a barátod?


Mint mondtam a barátod te ismered te tudod, hogy milyen, nem kell nagy ajándék, lehet apró de kreatív ami maradandó, van hobbija? akkor azzal kapcsolatba gondolkozz, van valami dolog vagy tevékenység ami nagyon érdekli? akkor gondolkozz abba.


Pár sablonos példa: Ha szeret barkácsolni és veszel neki egy 10-es villás kulcsot tökre örülni fog, vagy ha van kedvenc foci csapata azzal kapcsolatban valami apróság.


Remélem érted

2014. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!