Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napon, a lanynak...

Valentin napon, a lanynak "kell" adni valamit kiszemeltjenek?

Figyelt kérdés
Hangsulyozom, nem baratjanak, csak a kiszemeltjenek.
2014. febr. 10. 23:20
 1/9 anonim válasza:
90%
Nem kotelezo de ezen a napon szoktak igy kedveskedni.
2014. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi sem kötelező, pláne nem Valentin napon
2014. febr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ad be neki
2014. febr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valentin napon a szerelmesek ajándékozzák meg egymást, pusztán azért mert a kereskedők zsebeit ezzel jól meglehet tömni.. Kiszemelteknek nem szoktak, ha mégis akkor minimum egy képeslapot (szintén növelve a kereskedők anyagi bevételét)
2014. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha bator vagy igen.ha nem elég csak egy valentin napi koszontes
2014. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert az ciki lenne, ha te nem is tetszel neki.

Ha tetszel neki, akkor úgy is fog valamit lépni a Valentin naptól függetlenül.

2014. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, de lehet. Ha hasonlóak az érzések részéről is, ez egy remek kezdet lehet.

Ha meg nem, veszíteni valód nincs nagyon. :)

2014. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy az utolsó irta: nem kell de lehet. Sőt...


Japánban pl a Valentin nap csak arról szól hogy a nők adnak csokit a férfiaknak: kolléga, osztálytárs stb. Minnél értékesebb a csoki annál közelebb áll hozzánk az illető, ezért van az hogy a szívszerelmüknek saját készítésű bont bont adnak. Ezt a férfiak egy hónap múlva március 14-én az úgy nevezett Fehér napon viszonozzák apró ajándékokkal

2014. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak akkor, ha kölcsönös a dolog, mondjuk már van köztetek valami. Tegyük fel, ha eljártok randizgatni, de még nem mondjátok magatokat egy párnak, akkor szerintem aranyos lenne egy kis csoki, vagy valami, de ha csak plátóiés esetleg ő nem is tudja, hogy tetszik neked, vagy tudja, de nem érdekli, akkor elég nagy hülyeség lenne. Bár 11-12 évesen én is megleptem a kiszemeltemet, de idősebb korban már gáz. :) Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, valamint milyen kapcsolat van köztetek, így nehéz erre konkrét és hasznos választ adni.
2014. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!