Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintem a Valentin Nap egy...

Szerintem a Valentin Nap egy értelmetlen ünnep, Szerinted?

Figyelt kérdés

Én azt vallom, hogy butaság.


Nem látok én ilyenkor mást, mint egy csomó megvadult embert, hogy jaj Valentin Nap, veszik az értelmetlen butaságokat, és vannak olyanok is akik olyan véres szájjal veszik ha nem kap semmit akkor képes szakítani.


Számomra picit meg döbbentő.


Én azt vallom, ha valakit tényleg szeretsz, akkor annak minden napját képes vagy "Valentin Nappá" tenni, vagy legalább is az év több napjában nem csak egy napon.


Én így gondolom


2014. febr. 12. 16:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is kicsit hülyeség mert ha van barátod vagy barátnőd akkor ne csak ezen a napon bizonyítsd be neki , hogy szereted és ne csak ezen a napon szeresd ... ha valaki meg képes azért szakítani mert nem kapott a szerelmétől semmit akkor nem is szerette igazából ... vagy nem volt olyan erős szerelmük ... szerintem az aranyos ha meglepnek meg örülök is neki de mindig mondom , hogy nem kellett volna mert félek , hogy nem tudom viszonozni
2014. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem csak az az ünnep hülyeség...hasonló érveket lehetne mondani többre is mint amit ti mondtatok.
2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, mert valakinek akkor van a névnapja.
2014. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az. Csak a kereskedőknek van belőle haszna.
2014. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az.
2014. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség. Meg lennék nélküle, mert egyébként is szoktunk egymásnak kedveskedni, nem csak ezen az egy napon, vagy egyéb ünnepnapokon.

De én szeretem az ünnepeket, mert kicsit felrázzák az embereket.

És nem kell hülyeségeket venni, szívecskés giccseket. Elég egy apró kedvesség. Egy szál virág, egy kedves írás.

2014. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is ünnep.
2014. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!