Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti hogyan ünneplitek (ha...

M@x kérdése:

Ti hogyan ünneplitek (ha ünneplitek) Valentin napot?

Figyelt kérdés

Jó dolog Marok Marcsával is, én elhiszem, de most valahogy inkább a páros programokra lennék kíváncsi.

Kis beszélgetés dolog :)



2014. febr. 6. 19:23
 1/6 anonim válasza:
22%
Vacsora egy szép helyen, borozgatás (max 3 pohár, nem berúgni!), film, +18, örülünk egymásnak... 20/L
2014. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Én majd akkor tartok Valentin napot, ha a Time Square-n is tartanak busójárást."
2014. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Mivel a barátommal nem fogok találkozni az nap (sem...) és a legjobb barátnőm sem, együtt elmegyünk egy f...sza étterembe és nagyon romantikusan megesszük :DD

Hát majd jövőre talán összejön, nem lett jó,hogy pénteken van.

2014. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy, nem látom értelmét. Igyekszem minden nap ugyanúgy viszonyulni a páromhoz, amit esetleg kicsit kiemelünk, az az évforduló.
2014. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg itthon döglök majd, mert a barátnőim mind a párjukkal töltik a pénteket. Nekem nincs párom. Talán, ha szerencsém van, lesz alkalmam egy nagyon jó barátommal beszélgetni, és talán még azt is elmondanám, hogy mennyire össze vagyok zavarodva vele kapcsolatban, de nem hiszem, hogy erre sor kerül, mert hétvégente ki szokott menni a falujába bulizni.
2014. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem hulla fáradtan beesünk az ágyba meló után. Mivel mindketten vendéglátásban dolgozunk, míg más romantikázik, mi rohangálunk. Egyébként nem nagyon tartjuk a valentin napot, nem vagyunk olyan plüssmaci szeretők. Csoki az jöhet, meg virág :) Egyébként mi minden nap szeretjük egymást és adunk apróságokat ha épp találunk valami jót, így nagyon nehéz különlegessé tenni a "különleges" napokat.

27N

2014. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!