Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Kinek mi a véleménye a valenti...

Kinek mi a véleménye a valentin napról?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort és nemet!

2014. febr. 13. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy amerikai marhaság, amit terjestenek a világban, mert jó üzlet. Kor -nem.
2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régebben szépnek és aranyosnak tartottam, de most már idegesítő, hogy minden bolt szívecskékkel van tele. Inkább a kereskedők ünnepe, hisz pia-csoki jobban fog fogyni akár kapcsolatban van valaki akár magányos.

Sajnálom az egyedül lévőket, mert ilyenkor csak rosszabbul esik, hogy mindenhol azt nyomják az ember képébe hogy vegyél valamit a párodnak, de ha nincs...

2014. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és 20/L vagyok (2-es válaszoló)
2014. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok tapintatlan lenni, de neked van parod?
2014. febr. 13. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Van és sajnos kórházban, ami miatt mégjobban nincs 'ünnepi hangulat'
2014. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szegeny fejed, jobbulast neki :)
2014. febr. 13. 18:15
 7/8 anonim válasza:
Ez kereskedelmi szempontból kitűnő ünnep, lehúzhatják az embereket pénzzel. Én csak gratulálni tudok a világnak, amiért ilyen ünnepet találtak fel, amivel tudják manipulálni az embereket. Ügyes. Mindenesetre én nem ünneplem (jó, 14 évesen minek) de később sem fogom. Én nem hagyom magam manipulálni (szívecske,csoki és a többi). Engem a barátom ne csak azon a napon szeressen, hanem az év többi napján is. 14/L
2014. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez ugye a szerelmesek napja, Amerikából átvett szokás. Nekem semmi bajom nincs a Valentin nappal, és ha lenne párom, biztos kedveskednék neki valamivel (bár inkább valami közös programmal, általam készített vacsival vagy ilyesmivel, mintsem a szokásos, divatos ajándékokkal).


Amiért negatívan vélekedek erről a napról, az az, hogy ezzel párhuzamos más ünnep viszont háttérbe szorul. Van ám nekünk egy hozzánk sokkal közeli ünnepünk is, melyet Európa szerte ismernek. Ez pedig a májusfa állítás. Ma már egyre ritkábban látni ilyet, pedig szerintem sokkal szebb, mint a Valentin nap. A lényege pedig ugyanaz, hiszem a fiúk kifejezték a lányoknak, hogy szeretik, szeretnének többet a májusfa állítással.


De tudom, halad a világ, stb. és nem is ítélem el a Valentin napot. Nem ez az egyedüli átvett ünnep, bele kell törődtem, hogy ez van. Nekem ugyanolyan nap lesz, mint az összes többi. :)

2014. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!