Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti nem hánytok a Valentin...

Ti nem hánytok a Valentin naptól? Ez annyira képmutatás.

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 08:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
51%
nem többnyire azokat idegesíti akiknek nincs párjuk és erre érzékenyek én leszarom egyedül vagyok és ha itt nem olvasom ezt a kérdést 10edjére eszembe sem jutna
2014. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Nem nagyobb képmutatás a Karácsonynál.
2014. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Igy, hogy Valentin nap, valoban egy nagy hulyeseg, bar a viragboltosok, ajandekosok es edessegesek biztosan orulnek neki, hogy ilyen bugyuta a magyar.


Magyar verzioja is van az unnepnek, de a katolikus hit szerint ilyenkor Szent Balintra emlekezunk. Regebben hozza tartozott a katolikus unnepekhez, de mostansag mar nem jelentos es ezert vallasi indittatasbol mar nem is emlekeznek meg rola.


Amugy a hasfajosok es epilepsziasok vedoszentje is Szent Balint ... tehat nem csak a szerelmunkrol illene megemlekezni, hanem a betegeinkrol is :P


Olyan, hogy Valentin, a magyar nyelvben nincs. Balint van!

2014. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ha jól tudom, ez Bálint neve napja, engem pedig nem így hívnak, ergo nem ünneplem. Nem is foglalkoztam ezzel a hülyeséggel eddig, mígnem jól jöttem ki belőle. A barátnőmet eredetileg, csak holnap engedték volna át a szülei, mert dolga lenne otthon, de a "valentin napnak köszönhetően mégis eljöhet ma, és itt maradhat egész hétvégén. Ettől függetlenül nem ünnepeljük, de mégis jól jöttünk ki belőle.
2014. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Jobban érdekel Délnyugat-Kirgizisztán nehézipara, mint a Valentin-nap, és az emberek, akik folyamatosan sírnak miatta.
2014. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Igazság szerint nem érdekel. Általában a pénztárcám sínyli meg, mivel csupán egy divat, és egy baromi nagy üzleti fogás.
2014. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem. Én attól hányok, ha valakinek nem tudja a gyomra bevenni és ezért azt mondja képmutatás.

Valahogy az emberek elfelejtettek ünnepelni. A szürke hétköznapokban kellenek néha az ilyen napok is, amit ha különlegessé tesztek, akkor utána van mibe kapaszkodni.

Duma az is, mikor valaki azzal takarózik, neki minden nap különleges a szerelmével. Akkor miért is van ennyi válás?

2014. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ja.ma már kétszer is hánytam
2014. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem mert a születésnapom:D:D am hidegen hagyna::D
2014. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Isten éltessen!
2014. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!