Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mennyire érdekel illetve...

Mennyire érdekel illetve tartjátok ezen ünnepet?

Figyelt kérdés

volt már konfliktusotok abból hogy nem tartjátok vagy az aktuális párotok nem tartja?

van itt olyan aki ezen a napon született.



2014. okt. 15. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem tartottam, legfeljebb "emítést tettünk" róla... és apropó volt egy kellemes estéhez:) Ennél csak fontosabb (személyesebb) dátumaink vannak:) Konfliktus sosem volt belőle.
2014. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párommal sosem volt konfliktus emiatt. Nem tartjuk, vannak saját ünnepeink.

Szülőkkel már voltak, 14-én este vagy másnap reggel már telefonálnak is, hogy na mi volt? mit csináltatok? és teljesen fel vannak háborodva azon, hogy semmi különöset, meg, hogy mi nem tartjuk. Bezzeg ők! (akik az utcsó 20 évben félévente válással fenyegetőznek)

2014. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel Valentin nap, de mi aznap ünnepelünk, mert akkor van a szülinapom.
2014. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eleve nem vagyok egy onneplo. :) onnepellek ha sikerult valamit amiert en vagy mas tett valami. A Valentin napot gicsnek tartom, az nem egy napi unnep, az egy elet stilus. De meg a Karacsonyt sem tartom, persze a szulok tartjak es tiszteletben tartom, de tollem tavol van mar ez a materialista, ajandek utan futo es stresszelo, unnep. Pihennek, es elvezem a csendet othon. :) ha a masik fel nem ert egyet menyen unnepeljen, de hid el annal jobb nincs mint gond nelkul, csendben, szeretetben es koltseg nelkul elvezni az eletet. Igy meg ha fura is volt neki az elejen rajott, hogy mennyire igazam van :)
2014. okt. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjemnek aznap van a születésnapja, így jobban azt ünnepeljük. Viszont meg szoktam emlékezni a Valentin-napról is, de aprósággal, egy csokival vagy képeslappal. Én egy szál rózsát szoktam kapni. :) Lassan 20 éve így van ez, nekünk pont jó így. :)
2014. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!