Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Miért nem tiltják be a Valenti...

Miért nem tiltják be a Valentin napot?

Figyelt kérdés
Február 14-én mindenki örül, hogy van párja. De mi van a magányos, depressziós, szingli emberekkel? Szerintem ezt az "ünnepet" azonnal be kéne tiltani. Idióta nyugati Valentin nap.

2015. jan. 24. 14:23
1 2 3 4
 1/32 moonlightsentinel válasza:
27%
Ezzel az erővel minden ünnepet be lehetne tiltani.
2015. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
29%

A névnapokat is tiltsuk be, mert semmit nem kap az akinek aznap nincsen semmilye :DDD


Mellesleg nekem a szülinapom is valentin napon van, szóval nekem kettős ünnep :D

2015. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
15%
Miért kéne betiltani? Arról nem a Valetin-nap lehet, hogy vannak magányos emberek, akiknek nincs kivel ünneplniük... Miért vennék el többmillió boldog ember ünnepét?
2015. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
78%
Tényleg hülyeség. A párok a saját évfordulóikat meg tudják ünnepelni úgy, ahogy akarják. A többivel tényleg felesleges emberek millióit terhelni, akik egyedülállók. Rájuk is kéne gondolni.
2015. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%

Jól értem, akkor ezek szerint az év többi napján a magányos emberek nem érzik magukat magányosnak? Ha betiltják a Valentin-napot, akkor onnantól kezdve majd mindenki élvezi, hogy szingli, soha senki sem lesz szomorú magányában?


Egyébkén a depressziónak mi köze van a Valentin-naphoz?

2015. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
47%
3. Hogy ki kiről tehet, az más kérdés. Lehet, te is sok embernek keresztbe tettél, és csak a saját boldogságodra gondolsz. Tudod, az élet nem csupa ünneplésből áll, hanem sok másból is kéne, hogy álljon, és tekintettel kéne lenned másokra neked is, nem csak a saját boldogságodat kéne ünnepelned, amikor pl. a szomszédban éppen az ablakon ugrik ki valaki bánatában. De a lényeg, hogy te is és a többiek is jól szórakozzanak, ez a fontos, tényleg más semmi.
2015. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
67%
Nyugati f***ság, ahogy mondod, csak a multik és a nyugati filmek miatt lett ilyen felkapott. A névnapos válasz egy nagyon rossz megközelítés, ugyanis egy névnap nem globális ünnep, kettő: egy másik embernek meg máskor van névnapja. Akinek meg nincs kapcsolata nem kell, hogy még szarabbul érezze magát. Sztem teljesen jogos a felvetésed!
2015. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
De ennyi erővel tiltsuk be az anyák napját is... Azokra senki nem gondol, akiknek meghalt az anyukája, esetleg árvák?...
2015. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
91%

Van egy jobb otletem..:D

Ne tiltsuk be a valentin napot hanem febr. 15ere csinaljunk egy olyat h "maganyosak napja"..es olyankor a maganyosak unnepelnek :D

Es igy mindenki jol jar :D

2015. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
40%
Téged kéne betiltani!
2015. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!