Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szeretnék egy aranyos ajándéko...

Bbebe kérdése:

Szeretnék egy aranyos ajándékot adni páromnak. Lány vagyok.19 éves fiúk, minek örülnétek, készítősre gondoltam, de bármit meghallgatok, csak ezt a szexes meglepit hagyjuk. Lányok nektek van egy jó ötlet, esetleg előző tapasztalatok valakinek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Fanszőrrel bevont nyugilabda, vagy kulcstartó.
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá hogy azt írtam volna h fogyatékosok válaszát várom. Szóval kussolj el, valószínűleg vagy nincs párod, vagy csak nincs semmi igényed h örömet okozz. Mondjuk szerintem inkább az első, vagyis hogy nincs párod, épp ezért
2015. jan. 24. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha régóta vagytok együtt és sok közös képetek van,készíthetnél egy szép albumot idézetekkel:)
2015. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Pár éve kaptunk egy barátunktól összerakhatós fa házikót. Minden elemét nekünk kellett összerakni, összeragasztani. Közel 1 hét alatt megcsináltuk - a mai napig kinn van a polcon - és rengeteg örömteli pillanatot szerzett, és mégsem olyan monoton mint egy kirakós! Nem tudom miért, lehet hogy mert egy 3D-s házikó, vagy lehet hogy a közös pillanatok, de bármikor pillantunk "Két kezünk munkájával felhúzott házunkra", valahogy az öröm fog el minket! :)
2015. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ezt a "szép közös képek idézettel" ötletet tutira egy lánytól kaptad. Mi fiúk, ilyeneknek nem örülünk, vagy csak max annak hogy Ti örültök neki! :)
2015. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ffi. vagyok. De nincs attól szörnyűbb mint olyan "muszály ajándéknak " örülni. Jó pofát hozzá vágni!!! Hidd el ha spontán jön egy ajándék ötlet, azt megérzi a másik. Na annak tud az ember örülni szívből. Tele van a hócipő is ezekkel a giccsekkel , amit azért adnak hogy ADVA LEGYEN. Mert kell adni !!! Csak azért vágunk jó pofát hozzá mert ezt várják el a nők. Ha bele döglünk is örülni kell neki. Akkor szép egy ajándék ha "csak úgy jön". Tiszta szívből. !!!
2015. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mutass valami újat az ágyban, többi úgyis a kukába kerül idővel :D...
2015. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehari, de egy 19 éves fiút a szex éltet. Amúgy én örülök a bőr karkötőnek, nyakláncnak, nem a gejre gondolok... Az egyik csajomtól kaptam egy nyakláncot amit ő csinált, baromi jó, már rég nem vagyunk együtt de még mindig hordom.
2015. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó ajándék hogy ha egy kézzel készített doboznak oldalaira közös képeket ragasztok, bele pedig olyan kulcstartót teszek aminek a másik fele nálam lesz, + egy szívecskés alakú bombon. Szerintetek?
2015. jan. 29. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:
A kulcstartó aranyos, és jó ötlet. A doboz hát az nekem túl gyerekes a fotókkal az oldalán. Ez olyan, mint egy plüsmacit adni egy 19 éves lánynak, aranyos, de gyerekes. Viszont 10 év múlva visszatekintve biztos nagyon ari lesz, még akkor is, ha most inkább ciki. Szóval adjad neki ;) egy lány amúgy is minden cikiség nélkül lehet kislány.
2015. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!