Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a szeretteimnek...

Mit adjak a szeretteimnek valentin napra?

Figyelt kérdés
Csokit, sütit, cukrot nem akarok, mert attól csak hízunk, plüssnyavalyát nem, mert az van több is mint kellene, munka miatt a "töltsük együtt a napot" sem opció.

2015. febr. 9. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
MIért, hányan vannak????
2015. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Valentin-nap nem ünnepnap sőt, nem is szokás ajándékozgatni össze-vissza mindenféle jöttmentnek, ez nem az a nap, amit te keresel.
2015. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves első! 5-een.

Kedves második! Lehet, hogy a te szeretteid "mindenféle jöttment", az enyéim szerencsére nem azok.

2015. febr. 9. 13:51
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Tisztában vagy a valentin nap jelentésével?
2015. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

A Valentin-napon a SZERELMÉNEK ad valaki ajándékot. (eredetileg csak a férfiak a nöknek, fordítva nem)

Ha neked ÖT szerelmed van, akkor kololy probléak vannak veled.


A családtagokat nem szokás megajandékozni ilyenkor.

2015. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Itthon nem ünnep, Valentin napon még a szerelmemnek sem adnék ajándékot, de családtagjaimnak semmiképp.
2015. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Le vagy szavazva, kérdező. ;)
2015. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Jó kis gruppen lehet, ha hatan összeálltok, szerintem egy videó jó ajándék lenne. Meg fel is töltheted valahova, engem legalábbis érdekelne.
2015. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

No, egy kis extra infó: [link]


Csak a biztonság kedvéért. :-)


Ja, és névnapok is esnek majd arra a napra és bizonyára születésnapok is. :-)


Kérdező, nem kell alkalom ahhoz, hogy megajándékozd azokat, akiket szeretnél, nem kell foglalkozni másokkal. Ha te ezen a napon szeretnél ajándékozni, tedd azt. Én meg talán meglepem anyukámat egy könyvvel, amire most fogékony, meg magamat is, mert más nincs, és nem akarok nyavalyogni, csak mert egyedül vagyok ezen a majmolt napon.

2015. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért örülök, hogy vannak itt még értelmes hozzászólók :)

9-es természetesen más napokon is szoktunk kedveskedni egymásnak, ha épp olyan kedvünk van, minden ok nélkül :) Köszi a tippet, a könyv jó ötlet, tudom is kinek, mit lehetne, amire régóta vágyik :)

2015. febr. 10. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!