Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Meg szeretném lepni a barátom...

Kaarooliinaa kérdése:

Meg szeretném lepni a barátom most hogy közeleg a valentin nap, ajándékként csináltam neki kuponokat amiket beválthat majd velem kapcsolatban, illetve valami szexi fehérneművel szeretnék elé állni. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
emlékezetessé szeretném tenni számára ezt a napot ez az első közös valentin napunk.Alig van/volt ötletem mit vegyek vagy készítsek egy fiúnak. Kutattam a neten,de jobban örülnék tapasztalati dolgoknak amiket esetleg ti kipróbáltatok vagy megleptétek a párotok. Ötleteket szívesen elfogadok!

2015. febr. 9. 19:48
 1/8 anonim válasza:
Jóknak tűnnek, de akár kiegészíthetnéd egy finom saját készítésű vacsorával is. :)
2015. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Takacs Laszlo 15 válasza:
Tegyel a meztelen testedre gyumolcsdarabokat,es egye le rolad.
2015. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gondoltam rá de nehezíti a helyzetet az a tény is hogy nem ehet meg akármit... cukorbeteg és lisztérzékeny így elég necces lenne de már kutatok a témában :)
2015. febr. 9. 19:53
 4/8 anonim válasza:
akkor dobd ki
2015. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehogy is -.- ahhoz túlságosan szeretem és elfogadom nem tehet semmiről.
2015. febr. 9. 20:06
 6/8 anonim válasza:
Viszel még két barátnőt és jól megerőszakoljátok.
2015. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annak nagyon nem orulne😂😂
2015. febr. 10. 13:00
 8/8 anonim válasza:

Tapasztalatbol irok.

Szerintem adj neki olyan szexualis oromot mint meg soha.

Tegyel olyan dolgot amit amugy nem,de szeretetbol es csakis miatta megcsinalod.

Orális vagy anális szex pl

De ha tárgyat akarsz akkor egy pihe puha plèd tuti nyerő vagy feliratos törölköző,fènykèpes bögre,cicis párna vagy egy hatalmas parafa tábla amit telepakolsz a kèpeitekkel sikered lesz vele!!

2016. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!