Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötlet lenne itt, GYK-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet lenne itt, GYK-n SzFK-t (Szexi Félrelépők Klubját) alapítani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy írok a Gyakorikérdések szerkesztőségének, hogy legyen egy ilyen menüpont. Ez nem ilyen kérdés-válasz formájú lenne, hanem egy fórum, ahol mindenki leírná (aki érintett ebben és érdekli is, ja meg egy kicsit is szexinek érzi magát), hogy miért csalta meg a párját, mit vár egy kapcsolattól, egy házastárstól, mivel nyújtott neki többet a szeretője, stb. Egyszóval bármit, ami ezzel kapcsolatos. Ott mindenki írhatna egy topikot (ami itt egy kérdésnek felel meg), hogy hogyan járt, ezzel-azzal, ezért-azért csalta meg a férjét/feleségét, aztán jönnének a vélemények, tanácsok, hozzászólások.

#fórum #megcsalás #GyakoriKérdések #SZFK #Szexi Félrelépők Klubja
2014. szept. 10. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeség.
2014. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy egy ilyen hirtelen válasz, kedves első, ez lesz, de neked valószínűleg ez túl merésznek hangzik, gondolkozz inkább más szemszögből: valakinek ilyenre van szüksége!
2014. szept. 10. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Szvsz nevetséges ötlet, de ez csak egyéni vélemény persze.

Ami tény, hogy ez nem illik az oldal profiljába, ha már ilyesmit akarsz, akkor szenvedj meg vele és csinálj egy saját oldalt.

2014. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg sz.r ötlet. Aki akar ilyesmiről akar beszélni, feltesz egy kérdést..
2014. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. Én is érintett vagyok a témában, de így is hülyeségnek tartom.
2014. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
van egyébként ilyen oldal, a gyk pedig nem erről szól.
2014. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor lehetne egy ilyen kategória a családi kapcsolatokon belül.
2014. szept. 10. 17:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen; legalábbis a megvalósulhatóság szempontjából.

Ha nem látod be, valóban írj a szerkesztőségnek. (Bár ezt sem tudom hogyan tudod megtenni, hiszen nincs megadva elérhetőségük.)

2014. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A Facebook-on a Névjegy menüpontban van e-mail cím: gyakorikerdesek@gyakorikerdesek.hu
2014. szept. 10. 18:04
 10/15 anonim ***** válasza:
a te kérdésed alatt 3mal lévő kérdés motiválta a kérdésed kiírását, ugye?
2014. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!