Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fhOJ7g98RMo

Ilyet szeretnék csinálni a barátomnak. Szerintetek jó? Ha lehet, akkor értelmes válaszokat, köszöntem :))


2015. febr. 11. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Borzasztóan giccses, és egy férfi az ilyeneket nem szereti.

Legfeljebb egy 16-17 éves.

2015. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A szeretet nem giccses.

Szerintem attól függ, milyen a kapcsolatotok. Én szép ajándéknak gondolom és x év után igazán örömteli lehet ilyet készíteni és kapni is. De pár hónap után elég furán venné ki magát. Ám ha mindent elsöprő szerelem a tiétek akkor hajrá!

Pont azt gondolom, hogy 16-17 éves általában(!) még nem tudja ezt igazán értékelni, illetve kellenek az eltelt közös évek és emlékek ehhez. De te ismered, ha örülne neki, akkor ez nagyon kedves ajándék és jó ötlet! :)

2015. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A doboz nem tetszik, de a borítékok az üzikkel nagyon jó ötlet.

Főleg ha ilyen szépen meg tudod írni, mint a lány a videóban. Nagyon szépen ír.

2015. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: ha ez neked giccses, akkor szerintem nem érted a szó jelentését. Ez egy egyedi ajándék szerintem.

Második:köszönöm! Nemsokára 19, és nem szerettem volna megvásárolt ajándékot adni, mert az olyan személytelen és ez olyan személyes.

Harmadik: megpróbálok, de nem írok csúnyán. :D Köszönöm :)

2015. febr. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!