Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Neked mi a véleményed a...

Neked mi a véleményed a Valentin napról?

Figyelt kérdés
Te nem unod? (akár kapcsolatban vagy, akár nem, szerintem kapcsolatban is lehet unni, ugyanis nem csak azon a napon kell szeretni a másikat)

2016. jan. 23. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Basszus,tényleg mikor van Valentin nap? :"D Én szerintem SEM csak akkor kell szeretni a másikat,de ha már Valentinnap,egy kicsivel lehetünk még figyelmesebbek is mint úgy általánosságban:) De hogy őszinte legyek annyira nem izgat a dolog...
2016. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Miert jon mindenki ezzel, hogy " nem csak aznap kell szeretni..."?? Ez teljesen egyertelmu, es valentinnap ellenzoknek nem tul jo erveles...

En egyebkent szeretem, kicsit tobb figyelmesseg, kis meglepik ( a szal viragtol, a masszazsig, barmi), nem kell ezreket kolteni ra, de egy kis aprosag biztos jol esik mindenkinek. Nem?

2016. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

De mondjuk június 27-én miért ne lennél vele olyan figyelmes, mint február 14-én? Bármikor meglepheted kis aprósággal, nem muszáj ahhoz pont a Valentin napot választani..

2016. jan. 23. 23:09
 4/9 anonim válasza:
28%

Annyi köze van a valentin-napnak a szerelemhez, mint a fazéknak az étel ízéhez. :)

Egy jól szervezett propaganda-mutatvány az egész, ami ehhez kapcsolódó termékek eladásához segíti hozzá a kellően kimosott agyú embereket. Nem utolsósorban pedig azt sugallja, mint manapság a karácsony is, hogy az érzéseink redulálódjanak le erre az egy napra. Mert ez így 'szokás'

Én személy szerint pont lesz...om ezt a napot.

2016. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (!!) aki szeretne egy plusz ünnepet eltölteni a párjával annak jó a Valentin nap ,eldöntik hogy hogyan és mivel ünneplik meg , akár szokások is fűződhetnek hozzá. Akit nem érdekel az meg ne ellenkampányba kezdjen, hanem egyszerűen ne törődjön vele. Evidens hogy nem csak ezen a napon kell szeretni a másikat de ez az érv olyan egy hülyeség ,persze nem muszáj pont a február 14-ét választani de ezen elv alapján ha éppen június 27-én veszel neki ezen célból egy tábla csokit akkor meg csak június 27-én szereted. Azt meg senki nem várhatja el szerintem ,hogy minden egyes nap legyen valami meglepetés, ugyanis egy az hogy nem túl reális elvárás ,kettő meg az ,hogy ha mégis az lenne akkor már nem lenne meglepetés ,csak rutin. És ezek nem egyenrangú dolgok a törődéssel ,szeretettel ,mert persze azt minden nap illik kimutatni akár csak egy-egy szóval , egy masszázzsal a nap végén vagy azzal hogy a párodnak finom meleg ételt készítesz vacsorára ,hiszen egyértelmű ,hogy ez minden napos. A családodat sem csak karácsonykor szereted , és nem csak a születésnapján örülsz annak hogy az adott személy megszületett és része az életednek mégis (valószínűleg) megünnepled valamilyen formában ezeket ,vagy ha éppen te nem is ,sok olyan ember igen ,aki a Valentin nap ellen az adott érvet felhozza.


Nade ennek ellenére nem mondanám ,hogy mi tartjuk a Valentin napot. Az éves és a fél éves évforduliónkat tartjuk ,mert ez fontos nekünk , és a fél éves fordulónk február 28-ára esik, tehát az akkorra tervezett programra ráhúzzuk a Valentin nap bőrt is.

2016. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aries 2 válasza:
Hidegen hagy.
2016. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
DE hát nem lehet nem törődni vele, mert már az óvodás gyerekeket is fölhúzzák vele! Hogy válasszon valakit, akit megajándékozhat.
2016. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem rossz dolog. Sokan vannak, akik ellenzik, hogy "fú, amcsimajmolás" (amúgy megsúgom, Szent Valentin püspök a Római Birodalomban élt), meg hogy ez csak a kereskedőknek kedvez. De egyáltalán nem kötelező ötszáz tonna szívecskés plüss giccs szart megvenni, szerintem az a jó, ha egy kis személyes apróságot vesz az ember a párjának, meg ír hozzá egy kedves üzenetet. Szerintem aranyos dolog, és értelmetlennek találom azt az álláspontot is, hogy nem csak azon az egy napon kell szereti a másikat. Nem, valóban nem, ahogyan nem csak karácsonykor kell szeretni a családod, és nem csak halottak napján megemlékezned a halottaidról. De jó néha ünnepet tartani, nem? Ez pedig egy jó kis alkalom a romantikázásra, egy kis kiszakadás a szürke hétköznapokból.

Mondom ezt úgy, hogy nincs párom. De ha lenne, egészen biztos tartanám a Valentin napot. .

2016. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tartjuk.
2016. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!