Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Gáz ha nem ünnepeljük a...

Gáz ha nem ünnepeljük a Valentin napot idén a barátommal?

Figyelt kérdés

tavaly tartottuk,az jó is volt, romantikus emlék, de olyan feleslegesnek érzem. gáz lenne ha lány létemre mondanám,hogy idén ne álljunk be a sorba ezzel a bohóckodással?

hamarosan lesz a 2. évfordulónk. ha már ünnepelni akarunk valamit,akkor inkább azt szeretném, nem a valentin napot, amit a többi kismillió ember is tart. az évfordulónk inkább személyesebb ünnep, nem?

ráadásul lányként nem is tudnék mit venni egy fiúnak valentin napra.. a fiúk nem igazán rajonganak a szívecskés nyálas dolgokért szerintem..

vélemény? ma meg akarom beszélni a barátommal,hogy ne tartsuk idén.

20 évesek vagyunk amúgy.:)


2016. febr. 5. 08:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
52%
Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt szerintem egy lánytól ez egy pozitív dolog, hogy nem állsz be a valentin napi "birkasorba" és önállóan döntesz mit szeretnél. Mivel nem csak valentin napon kell szeretni a másikat, így ha kihagyjátok egyáltalán ne legyen hiányérzeted, az év bámely napján tudtok romantikázni, és a spontanitás szerintem sokkal értékelendőbb, romantikusabb dolog, mint ez az erőltetett Valentin nap. Sőt, szerintem a párod még örülni is fog neki :D
2016. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Örülök, hogy így látod - ugyanis mondjuk 20 évvel ezelőtt még azt sem tudták az emberek, mi az a Valentin nap, mégis szerették egymást az emberek:-) (talán még jobban is, mint most...)


Biztos tudod, hogy a Valentin Amerikából "gyűrűzött be" és szerintem a legnagyobb hasznát a kereskedők húzzák - de én vagyok oda ezekért a "cuki" dolgokért, ráadásul sok embernek okoz kínt, hogy hogyan vegyen minél feleslegesebb dolgokat :D Egyik kérdésnél írta egy lány, régebben, hogy mit vegyen a barátjának, mert már van szívecskés párnája is a fiúnak, meg macija, meg már minden szívecskés :D Hát szerintem se kell ilyenekre költeni a pénzt (mondom ezt úgy, hogy én is kereskedek, tehát magam ellen is beszélek :D Csak én megválogatom, mit árulok :-)

2016. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Jajjj, kimaradt egy szó ( a lényeg :D), javítok:

"-de én vagyok oda ezekért a "cuki" dolgokért", helyesen:

de én NEM vagyok oda ezekért a "cuki" dolgokért,

2016. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
természetesen szeretjük egymást, sokszor meglepjük a másikat valami aprósággal. és tényleg sokkal jobb,hogy spontán látott valamit a boltban és rámgondolt egyből, megvette nekem.. mint hogy valentin napkor kötelező jelleggel az ember elmegy ajándékot venni.mindenképp megbeszélem vele, ahogy ismerem nem fogja zokon venni:D
2016. febr. 5. 10:25
 5/15 klopusz ***** válasza:
52%

Megmondom őszintén, soha nem tartottam a Valentin-napot. Számomra ugyanolyan fölösleges, mint a nőnap. Nem is szeretem egyiket sem (még, ha ezt sokan nem is hiszik el).


Egy dologra jó mind a kettő: ilyenkor az összes sz@rt el lehet adni az embereknek a hervadt virágtól az agyon-szivecskézett plüssig.

2016. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az a gáz, hogy sokan tartják!

Majmolás.

2016. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Giccs szerintem is mint már leírták előttem. Felesleges olcsó rossz "ajándékokat" kell venni. Aztán a másiknak meg mosolyogni hozzá.
2016. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az a gáz, hogy ezt itt kell megkérdezned.

Ha azt írták volna, hogy gáz, akkor megtartod annak ellenére, hogy feleslegesnek érzed? Nem tök mindegy, hogy mit gondolnak erről mások?

A pároddal kéne megbeszélned a rátok vonatkozó dolgokat, nem idegenekkel az interneten.

2016. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Nevetséges, hogy idegenektől kéred a jóváhagyását, hogy ne ünnepeljétek meg azt, amihez csak nektek van közötök.
2016. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha neked bohóckodás s nem akarod ünnepelni, s ehhez ugye senkinek semmi köze, max. nektek kettőtöknek, akkor miért kérdezel s mi lenne benne a gáz?

Én karácsonykor sem adok ajándékot, mert nincs hozzá fantáziám, lebőgni nem akarok vele és nagy ívbnen nem érdekel, ki mit gondol erről. Ha támad egy jó ötletem, az persze más.

A Valentin-nappal sem foglalkozom, bár régebben azt mondtam, hogy csokit akkor is szabad nekem adni :D Ma már inkább csak saját készítésű csokit eszem, mert normál cukrot nem fogyasztok.


A giccses borzalmakért sosem voltam oda, a pénzpazarlást pedig alapból ki nem állhatom.

A párom hasonlóan gondolkodik, így gond egy szál se.

Mások pedig még csak nem is tudnak az egészről, nemhogy közük lenne hozzá.

2016. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!