Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » MIT vegyek a pasimnak Valentin...

MIT vegyek a pasimnak Valentin-napra? 3,5 éve vagyunk együtt, és mára már kifogytam az ötletekből. Mindene megvan. Ő 24 éves.

Figyelt kérdés
Ami nem jöhet szóba, plüss állatok, képek, bögrék, pénztárca, édesség, és hasonlók. Olyan 4500ft-ig..
2016. febr. 7. 21:08
 1/8 anonim válasza:
Az nem jöhet szóba, hogy befizesd magatokat valamilyen programra?
2016. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját kezűleg készíts neki ajándékot és írj neki valamit, pl. egy verset.

Sokkal értékesebb, mint egy bolti ajándék.

2016. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3,5 év után kifogytál az ötletből? Na ez se lesz egy sírig tartó kapcsolat :D

Amúgy, hogy valami hasznosat is mondjak, fizesd be mondjuk egy masszázsra.

2016. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 degesz válasza:

Saját készítésű ajándék [link]

[link]

52 lap, 52 átgondolt felírat, személyes, ami csak rólatok szól és őszinte. Kártyára ráragasztva egy kicsi könyv. Kiváló olvasmány a párodnak.

2016. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, de tudom, hogy nemigazán értékelné. :/
2016. febr. 8. 05:24
 6/8 anonim válasza:
parfüm, könyv, zene cd, örök klasszikusok, esetleg ha van valami kedvenc bandája akkor egy olyan felső
2016. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami közös élmény lenne a legjobb.

Pl.:páros masszázs, wellness, hajózás menjetek el valahova, ahol még nem voltatok.


Ha semmi ötleted nincs, akkor még mindig ott az étterem, ahol még nem voltatok.


Ha az sem, akkor maradjatok otthon egy romantikus vacsorára. Készítsd el a kedvenc ételét, valami finom desszertet (ha nem tudsz egyáltalán főzni, akkor rendelhetsz is). Téríts meg, díszítsd fel a lakást piros-fehér-rózsaszín színekkel pl. terítő, lufik, virágok, papírszívek, konfetti, rózsaszirom. Kötelező kellék a sok gyertya (a LEDes biztonságosabb).

Vacsi közben beszélgessetek, utána pedig irány a kád. A kádat is tedd körbe gyertyákkal és szirmokkal az odavezető utat. Közösen áztassatok magatokat és relaxáljatok. Az egész lényege hogy egymásra hangolódjatok és egymásra figyeljetek.

Fürdés után irány a hálószoba. Az ottani részleteket rátok bízom. ;)

2016. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Végülis mi lett az ajándék?

Én a páromnak szivecskés párnát készítettem, nem vettem és nagyon nagyon meglepődött és örült neki! :)

2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!