Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal fél éve leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal fél éve leszünk együtt. És közeledik a Valentin is. Mit adhatnék neki anélkül, hogy keveset kelljen költenem?

Figyelt kérdés
Valami éjszakai jo kis program kéne. Hogy és mvel kezdjem és milyen sorrendben adjak neki jot?????
2009. febr. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Most született egyszerre 4 ilyen kérdés... mindenki Valentin lázban ég? No mindegy..


Milyenre gondoltál? Elmenős/otthon maradós összebújós/szeretkezős/nagyon szexis?...

És nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány? :)


Az otthonról elmenősre nem nagyon tudok ötletet, mert gyanítom az összes romantikus hely tele lesz...

A vacsi az örök kalasszikus, és ha fél éve vagytok együtt talán még nem ismeri minden főztödet (főként ha fiú vagy :) ) Szexis/szeretkezős változatra: az előtted lévő kérdezőnek írtam választ.


Esetleg romantikus film, elmenni táncolni, csillagokat bámulni és andalogni... ja hogy február van... akkor inkább ne, mert szétfagytok :D satöbbi... ha írsz pár konkrétumot, úgy könnyebb ám válaszolni! :)

2009. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, süss neki sütit. Én is azt csinálok. És elmegyünk egy Valentin napos buliba is.. És aztán...................
2009. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vok. Főzéssel a helyzet az, hogy eggyüt nagyon sokat főzünk. Valami otthonmarados, szexis dolog kéne. Segitsetek!?!
2009. febr. 2. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok...


Nos szexisből megintcsak "klasszikusok" jutnak eszembe és kétlem, hogy tudok olyat mondani, ami neked ne jutna eszedbe, de azért megpróbálom: :)

nagyjából sorrendben:

- bevezetőnek valamilyen "egzotikus/erotikus" finomság (google-n szerintem találsz ilyeneket), természetes az étel eglfogyasztása sem mindegy... biztos örül, ha megeteted valami fincsi afrodiziákummal :)

- utána/közben lágy zene, amire egy aprócska sztriptízt lejthetsz, szexi fehérnemű természetesen elengedhetetlen


Következő felvonás úgyis spontán jön, de néhány ötlet:

- simogatós, csókolgatós masszázs

- bekötöd a szemét és úgy kényezteted (vagy/és fordítva)

- ha nincs ötleted egyszerűen teljesíted az ő kívánságait...

- forró fürdős, gyertyafényes összebújás, jégbe hűtött pezsgővel

- és végül de nem utolsó sorban, ha még egy kis játszadozásra vágytok, rengeteg erotikus társas játékot találsz interneten, (pl. érzékek kertje), ezt természetesen ízléseteknek megfelelően átalakíthatod, van benne egy két dolog ami néha "túl sok" :D


Nos nem tudom, hogy ilyenekre gondoltál, vagy kevés/jobban szexisre... filmekből is van sok összebújós pl...


Sok sikert!, ha eszembe jut még valami írok :)

2009. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi. Köszönöm
2009. febr. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!