Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Párkapcsolatban élők! Köztetek...

Párkapcsolatban élők! Köztetek is van olyan aki nem látja értelmét és nem ünnepli a Valentin napot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
41%

Mi.


Egyrészt nem magyar ünnep,csak a virágosok hozták be,másrészt,ha szeretek valakit,akkor azt nem 1 napon teszem.

2016. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Shai-Hulud ***** válasza:
40%
Van. Szerintünk ez csak majmolása egy tőlünk idegen ünnepnek.
2016. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

Értelme egyébként van a dolognak, mint az első is utalt rá ez egy biznisz...

Arról szól az egész, hogy minél több pénzt kiénekeljenek a zsebedből.

2016. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Az 1# és 2#-es hozzászólóval egyet értek.

Mi sem ünnepeljük a Valentin napot a Bálint napot sem és még sorolhatnám mind azokat a világ más részén ünnepelt ünnepeket melyeket szintén nem ünneplünk. Pl. a hála adás ünnepét sem. Viszont a Karácsonyt igen. A ramadamot sem ünnepeljük.

A Valentin nap ünneplésének a lényeget nem is értem, miért ünnep az egyáltalán?

Ünnep helyett talán a megemlékezés szó/ fogalom használata lenne a helyes.

Szerintem.

2016. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Persze. Több év után is tartunk hónapfordulót, emellett már van házassági évfordulónk is. Minek egy ilyen személytelen valami?
2016. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
78%
mert a szerelmünket megajándékozni jó. és ti sem ajándékozzátok meg minden nap. nem az a lényeg, hogy csak ezen a napon szeresd, ez a világ legnagyobb baromsága. nem kötelező megtartani, de felesleges utálni...
2016. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Titusztitusz ***** válasza:
51%
Igen...Nálunk is úgy tellik a "Valentin-nap", mint a többi...
2016. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Mi néha ünnepeljük, néha nem. De miért ne lenne értelme? Egy plusz alkalom a kedveskedésre. Abból sosincs elég :)

Sosem értettem, miért gyűlölködnek az emberek állandóan. Van aki tartja és van aki nem. Én spec. a hálaadással is egyre inkább szimpatizálok, mert végül is mennyire jó már leülni és egyszer egy évben elgondolkozni, milyen jó dolgok történtek!

2016. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem ünnepeljük, de adunk egymásnak valami apróságot. Máskor is, szóval akkor most miért ne?

Nem fog rajtunk meggazdagodni senki. Papírból készítettem egy díszt és abba tettem egy db kis csokit. Mindig ilyesmiket szoktunk. Pl. egy sima jegyzetlapra írt kedves üzenetnek is nagyon örülök.

2016. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az apróság jó. Én sírtam napokig tavaly, amikor semmit nem kaptam, mert a másik baromságnak tartja. Arra gondoltam, persze a Valentin nap baromság, és minden elv meg érvelés igaz, de egy 200 forintos csokoládét nem ért neki az, hogy ne legyek szomorú? Semmi drága vagy különleges nem kellett volna, csak egy kedves mondat meg egy kis csoki vagy egy szál bármilyen virág.
2016. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!