Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok! Ti mit vesztek a...

Lányok! Ti mit vesztek a pasitoknak Valentin-napra?

Figyelt kérdés
Tudom még van egy kis idő addig.. De nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni. Ő 23, én 20. Gondoltam sütök neki valami finom sütit vagy tortát, meg vennék valami sexy fehérneműt, amiben este meglepném. De e mellé valami "maradandót" is szeretnék neki adni, gondoltam rá ,hogy lehet kapni kis 3-4 cm-es maci figurákat kicsi szívvel ilyenkor, és mivel szoktam macinak hívni, így vennék neki egy olyat. Mit gondoltok? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.
2017. jan. 19. 19:16
 1/4 anonim válasza:
1 db análszex kupont
2017. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem neki hordozható külső akksit, hozzá kábelt, a kedvenc színében, kékben. Sok szexi fehér fehérneműm van, amiket csak párszor látott még rajtam, vagy egyszer sem, így újat most nem kell vennem. Sütök szív alakú desszertet és a vacsi is Valentin nap hangulatú lesz. :)
2017. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt amit minden évben. Semmit. 11 éve remekül működik a kapcsolatunk.

Engem nőként ki lehetne kergetni a világból az ilyen semmire se jó mütyür porfogókkal, ha férfi lennék akkor szerintem méginkább lábrázást kapnék az ilyesmitől.

2017. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"De e mellé valami "maradandót" is szeretnék neki adni"


Pl: + terhességi teszt?

2017. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!