Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Milyen valentín napi ajándékot...

Milyen valentín napi ajándékot vegyek neki?

Figyelt kérdés

21 éves a barátom. Bármit vettem eddig neki mindenre volt kifogása meg az volt a válasza, hogy ne vegyek neki semmit, de én mégis csak szeretnék...

(Érdeklődési köre: motor autó kamion és mindenféle számítógépes játékok)



2017. jan. 30. 17:40
 1/8 anonim válasza:
Rossz a témakör
2017. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor motort, autót, kamiont vagy számítógépes játékot.
2017. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz szép a Valentin nap, hogy veszel neki egy plüsskutyát vagy bármit. Ami a legjobb ilyenkor, az nem kerül pénzbe.
2017. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
főzz neki,süsd meg neki a kedvenc sütijét,valami.
2017. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki horgonyos karkötőt vesz, nem valami egyedi...
2017. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló az érdeklődési köröm, számítógépes játékokban gondolkozhatsz, főleg ha van egy olyan játék amivel rendszeresen játszik egy-két kisebb kiegészítő aranyat érhet neki.. és még elérhető áron is vannak.
2017. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5# sok helyen láttam hogy hirdetsz, tudjuk hol lehet olcsón szerezni, nem kell minden kérdés alá írni...-.-


média marktban pl sok játék van, ott vehetsz neki egyet

menjetek moziba

menjetek étterembe

közös fotóalbumot csinálj

vegyél neki szív alakú párnát :)

2017. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szív alakú párnát véletlen se vegyél. Annál nagyobb baromság csak egy van: a fényképes párna. Akkor már inkább egy mozi, étterem, cukrászda. Minőségi együtt töltött idő. Vagy egy saját készítésű vacsora, és utána egy jó szex. Nem kell materiális dolgokban gondolkodni mindig. Nem kell _venni_ semmit, nem erről szól a Valentin nap.
2017. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!