Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, hogy nem szeretne Valentin-napot tartani?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vagyunk együtt. Nem tartom számon napra pontosan, hogy mióta vagyunk egy pár (tudom, már eleve ez is fura más párok szemében), de kb. egy hónapja. A barátom elég romantikus típus, én nem vagyok az, és ő ezt tudja is rólam. A Valentinozást mindig is hülyeségnek tartottam. Őt még nem kérdeztem soha, hogy mi a véleménye róla, de most, hogy már itt vannak a boltokban ezek a szivecskés cuccok, eszembe jutott, hogy lehet meg kéne kérdezni, mihez kezdjünk ezzel, mert kínos lenne, ha ő meglepne valamivel, én meg őt nem. Más pároknál evidens, hogy van Valentinozás? Vagy megbeszélitek előre, hogy legyen/ne legyen? Ez az első kapcsolatom, barátaim pedig nincsenek, akikkel ilyeneket meg tudnék beszélni, úgyhogy nincs viszonyítási alapom.
2017. jan. 31. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Mi nem szoktuk megtartani, mindketten hülyeségnek tartjuk és csak egy marketingfogás.

Kérdezd meg tőle, hogy hogyan tervezi a valentin napot

2017. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... engem se hat meg a dolog, de ha a barátnőm szeretné, akkor megtartanánk, viszont ha ő se lenne oda érte, akkor nem. Beszéljétek meg, ez csak rajtatok múlik.
2017. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én örülnék neki, mert szerintem a Valentin-nap egy nagy butaság. 28/F
2017. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Első kapcsolatomban nem valentin napoztunk, egyikünk sem akarta, másodikban a barátom szerette volna ezért megtartottuk.

Beszéljétek meg, ki hogy gondolja.

2017. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem illünk össze. :D

Én akarom tartani és fogom is, ő meg nem. Úgyhogy vagy összeszorított foggal, de kibírja, hogy az évnek ezen a napján biztosan elviszem randizni vagy meglepem valamivel és ne adj isten ő is viszonozza, vagy fel is út, le is út.

2017. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

semmit.. :D

szerintem nem olyan nagy ügy

vagyis ha picit idősebbek lesztek akkor rájöttök, hogy nem csak egy az egy nap számít, hogy szeressétek egymást stb

:)

2017. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!