Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk, férfiak, fiatalemberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, fiatalemberek! Több-e az esély, ill. mennyivel, hogy épp karácsonykor és nem más ünnep alkalmával (szülinap, névnap, Valentin) kéritek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok meg: amikor már megérett bennetek az elhatározás, mi alapján választottátok ki a nagy napot a lánykérésre? Ünneppel szerettétek volna egybekötni avagy egy egyszerű hétköznapon történt?

Lányok válaszát is várom, kérlek szorítkozzatok a kérdésben foglaltakra: mikor lettetek menyasszonyok?


Köszönettel



2011. dec. 23. 08:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Az én kezemet egyn jóm barát esküvője és lagzija

után kérte meg a párom!:) Persze már beszélgettünk róla,

de akkor nagyon akarta,olyan aranyos volt,egy kicsit spiccesen mindenkinek elmondta,hogy el akar enegem venni feleségül!(amúgy elég csendes tipus)Másnap eljött a szüleivel(augusztus 6.-án)és megkérte a kezem,mjad december 17.-én volt az eljegyzésünk!Ennek már 6 éve :)

2011. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
*egy *jó *engem *majd
2011. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antimod ***** válasza:
100%

Én egy hétvégét választottam, semmi alkalomhoz nem fűződött, de el tudtunk menni egy romantikus kirándulásra. És ott.

Gondoltam arra is, hogy családi alkalomkor kérem meg a páromat, de ez olyan műgiccses amerikai izévé avanzsált, ahogy végiggondoltam, és inkább elvetettem az ötletet.

2011. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Több-e az esély..."

Lehet, hogy úgy volna helyes: "Nagyobb-e az esély..."

2011. dec. 23. 09:08
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

A válasz határozottan igen.

Az utóbbi hetekben nagyon sok kérdést tettek fel itt arra vonatkozóan, hogy hogy tetszik ez és ez a gyűrű, mert az illető leánykérésre készül. Szóval szerintem sokan kérik meg karácsonykor a párjuk kezét. Hogy miért? Nem tudom :)


Nálunk csak úgy jött :) Igazából poénkodtam az esküvőről, mire a férjem lecsapott az alkalomra :) Egyébként a szülinapomra tervezte a leánykérést, de nekünk erre külön történetünk van :)

2011. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

Látom, nem sablonosak a történetek, tehát mindenkinél a helyzet adja, ill. amilyen a két ember habitusa!

Várom a továbbiakat!

2011. dec. 23. 09:11
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm kezét pl. kint olaszban a férje (aki olasz) karácsonykor kérte meg :)
2011. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, sima 7köznap kértem meg a b-nőm kezét.

Munkábol hazamentem és megkértem, nagyot szólt, mert nem számitott rá abszolut. mondta is hogy ne vicceljek, de amikor meglátta a gyűrűt..... :)

semmiféleképp nem akartam valamilyen ünnephez kötni, írta valaki hogy az már nagyon műgiccses ünnepkor. Én is így gondolom,de embere válogatja!

De sok szerencsét ha erre vágysz!

2011. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

"Több-e az esély, ill. mennyivel..."


Hülye kérdés. Esélyed akkor van, ha már jól megismertétek egymást, és a nő is akarja a házasságot. Ha nem akarja, akkor nincs esélyed, mindegy, hogy karácsony vagy nem.

2011. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Már remeg az ujjad, hogy mikor kerül rá a gyűrű?
2011. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!