Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a páromnak Valentin...

Mit adjak a páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

Virág édesség ékszer szerintem már elcsépelt és unalmas lehet,tudna valaki adni hasznos tippeket ötleteket vagy akár linket küldeni ajándék oldalakról?

Minden ötletnek nagyon örülnék.


2017. febr. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? Mennyi a keret (max)? Hol éltek?

Az élménnyel sohasem lehet melléfogni - szerintem. Ha jól érzitek magatokat, évekig emlékezetes.

Wellnessezés (hotelben v. dayspaban - bár kissé húzós: [link] v. befizeted magatokat páros masszázsra, repjegy. v. sétarepülés. Bögre a közös a fotótokkal, bonbon szívhez szóló kártyával.

Estére v. délutánra egy jó program, jó étterem, utána jó szex.

(Ha már felnőttek vagytok hozzá...)

2017. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közös program!!!
2017. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 holnaptegnapja válasza:

A legeredetibbet :)

Most érdemes ragozni?

:)

2017. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki plüssmacit:)
2017. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért nem valami amcsi fórumon kérdezed ezt meg? Ilyen magyar ünnep nincs. Vagy mondjuk vegyél valami mást mint amit Hálaadásra vettél neki, de még csak hasonló se legyen mint amit Haloweenre...
2017. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is valami közös programra gondoltam,de nem vagyunk azok az étterembe járós fajták.Esetleg Mozi és utána valami kis kajálda Pizzéria vagy Gyros-os,az jobban jellemző ránk.
2017. febr. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!