Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Csak szerintem lett a valentin...

Csak szerintem lett a valentin nap a szinglik értelmetlen hisztijének az "ünnepe"?

Figyelt kérdés
Ez is csak egy sima átlagos nap mint a többi, semmivel sem több. Semmi sem történik veled, hogy egyedül vagy aznap, ugyan úgy egyedül voltál valamely másik, átlagos napon, csak aznap nem a Bálintok ünnepelték a névnapjukat. Egyszerűen semmi értelme nincs az egésznek! Tudom, hogy ez nem az én dolgom, csak rendkívül bosszantó csak a negativitást és panaszkodást hallani mindenhonnan, meg persze én nem érthetem, mert nekem van párom. És? Ugyan úgy otthon fogunk lenni este, el fogunk mosogatni, le fogunk fürödni, olvasunk vagy tv-t nézünk..Ez aztán baromi romantikus. Én is, úgy ahogy mindenki, voltam sokáig egyedül és elkeseredett, de akkor sem éreztem késztetést arra, hogy ezt mindenkinek a képébe toljam, hogy jajj mennyire magányos vagyok, aznap majd otthon fogok ülni és sírok és nutellát zabálok és, és... Ki nem sz@rja le?
2017. febr. 4. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

A virágárúsoknak holtidő van.

Csak be kell dobni a köztudatba a Valentin nap "szépségét" - és a sok béna ugrik fellendíteni

üzletüket.

Majmolás, akár Halloween.

2017. febr. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
54%
Szingliként világ végét éreztem ezen a napon, mondjuk szerintem nem a " Valentin- nap " miatt hanem a facebook posztoktól. Már másfél éve boldog kapcsolatban élek, és ünnepeljük a Valentin- napot. Bár nagyon megosztott ez az ünnep, szerintem még mindig inkább a szerelmesekről szól, mint a szinglikről. Mi ünnepeljük, pont olyan számba, mint az évfordulót. Termèszetesen, mi is megcsináljuk az itthoni teendőket, ez nem abban teljesedik ki hogy egész nap elaleltan fekszünk egymás mellett és hitetgetjük mennyire szeretjük a másikat. Szerintem a te problémád, amiért ilyen negatívan állsz hozzá, hogy ez a dolog borzasztóan fel van fujva, és a csapból is ez folyik. Ezzel semmi probléma sincs.
2017. febr. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van. De sokan azt hiszik, hogy ezt KELL ünnepelni, mert ezzel bizonyítják, hogy szeretik a másikat. Már pedig elég gáz, ha a szeretetet bizonyítani kell.
2017. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
46%

Nem is ertem a kerdest, nem a szinglik unneplik, hanem azok akiknek van parjuk. Mar mar gusztustalanul giccses cecot keritettek koze, ahogy vki irta a facebook-ot telesz...ja mindenki a csodalatos valentin napi meglepetesevel. Mert ha nem minden piros, es romantikus es nincs megoszva akkor az nem is letezik.

Mar nem azert, de ezt pl ki nem sz..ja le?!! A masik oldalrol is jogos valahogy a kerdes szeribtem.

En 7 eve elek boldog kapcsolatban, de engem is irrital..sziglikent nem tudom hogy reagal ek ra, de szerintem akkor is tulzasnak tartanam ;)

De hogy szingli hiszti? Ez komoly!? Honnan jott ez?

2017. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
63%
Szerintem is. Már túlzásba viszik egyesek a hisztit. Én is szingli vagyok összes Valentin napon, mégse hisztizek. Hanem nem megyek fel közösségikre, hogy ne lássam az 50%ban romantikus meg cuki képeket, és 50%ban antivalentin napos hisztiket. Ennyivel megoldom a napot :D Amúgy meg ugyanolyan mint egy átlagos nap.
2017. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Engem mindig is hidegen hagyott ez a nap. Amikor volt párkapcsolatom akkor sem "ünnepeltem" mert ez nem is magyar ünnep meg semmi jelentőségét nem látom. Ne csak egy évben egyszer romantikázzanak a szerelmek, meg lepjék meg egymást.

A volt barátnőmmel soha sem csináltunk ebből felhajtást, őt is hidegen hagyta ez a nap. Most hogy nincs párom, picit rossz érzés, de nem a valentin nap miatt.

2017. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár olyan valentin napom, amikor nem volt senkim. Egyáltalán nem fájt, még akkor sem, amikor végig görgettem a fb-on, és ezer romantikus képet láttam.

Nem vagyok irigy más boldogságára. Egy picit sem, és kapcsolat függő sem vagyok, emellett nem keresek halálosan egy dolgot, ami majd úgyis jön.

Egy normális kapcsolatban amúgy is az a jó, ha két normális ember alkotja, és nem két megtört, szeretethiányos figura, akik csak egy másik személy által tudnak boldogak lenni.

2017. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben ezekben a napokban elözönlik a gyakorit a haragosok. Olyan elkeseredett, mérges, passzív-agresszív emberek, mint te. Van, aki a Valentin-napot szidja, mert az csak pénzlehúzás, átverés, amerikamajmolás. Van, aki a párokat, fúj, a többi napon miért nem szeretik egymást, jaj kit érdekel a Valentin-nap, ő egyedül is boldog, vagy a párjával, aki nem vesz neki soha semmit... Meg vannak, akik a szomorú szingliket szidják. De miért is?

Bár meglepő, hogy neked ilyen tipikus filmes barátaid vannak, akik 2 héttel előre azon sírnak, hogy otthon fognak magányosan Nutellát enni... nem lehet, hogy ez csak a te fejedben történt?

És ha valóban a barátaid mondtak ilyeneket, akkor szerinted ez a normális reakció, hogy a hátuk mögött minden sz**nak elmondod őket, hangsúlyozva, hogy neked mennyire jó, és még csak nem is nyavalyogsz? Ilyen egy barát?


Nálad inkább az a helyzet, hogy sok év nyomorult magány után leállt veled egy pasi, és a barátnőid nem borultak azonnal a lábad elé, hogy irigykedjenek, ezért megharagudtál rájuk.

Ráadásul a pasid tojik a Valentin-napra, ló**szt nem fogsz kapni tőle, semmi romantikusat nem fogtok együtt csinálni, bár titokban örülnél neki. Ezért vagy ilyen frusztrált, feszült és haragos, és ezért viselkedsz ilyen bunkón az ismerőseiddel, mert magukat sajnálják, ahelyett, hogy veled foglalkoznának.

Szállj magadba.

2017. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tévedsz. Egyrészt nem nő vagyok. Másrészt csak azzal van a bajom, hogy sokan nem tudják normális ember módjára kezelni az egész ünnepet. Az is idegesít, hogy vannak akik minden ilyen alkalmon amikor csak lehet nyomják mindenki képébe, hogy mennyire szeretik egymást és milyen tökéletes a kapcsolatuk. Képmutatás az egész. Annyira rossz, hogy alapvetően ez egy szép ünnep lenne és a szerelem pedig magánügy. Miért nem lehet akkor úgy "ünnepelni" ezt, ennek a szellemében? Miért kell mindenkinek az orra alá nyomni, hogy milyen cukik, és mennyire szereti a pasi a barátnőjét mert annyi mindent vett neki? Egyáltalán miért lett ez kötelező, hogy a férfinak KELL költenie a nőre ilyenkor? Nem lesz ettől több vagy kevesebb egy kapcsolat, csak egyszerűen nem értem, hogy miért ez lett a normális. Persze szép gesztus, de pénzért nem lehet hűséget, szeretetet, odaadást, őszinteséget venni,pedig a legtöbb kapcsolatból ez hiányzik és nem a gyémántgyűrű. Miért kell mindenkinek az a szemére hányni, hogy mekkora nagy szemétség, hogy mi a párunkkal tudunk lenni, ők meg otthon sírnak? Kit érdekel bármelyik magamutogatás is?



Én egyszer sem vettem semmit a páromnak valentin napra. És sose vettem neki 100 ezres nagyságrendben semmit. Egyrészt mert vannak ennél sokkal fontosabb dolgok, másrészt tudja, hogy jelenleg annyira nem is tudnánk megengedni magunknak ezeket. És sose volt belőle hiszti. Inkább leszek 364 napon egy ember társa, mint 1 nap a "szerelme".


Nekem ez a véleményem róla. Viszont szívesen megvitatnám veled a te véleményed.

2017. febr. 5. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2017. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!