Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Pénzileg kifogytam és nem...

Pénzileg kifogytam és nem nagyon tudok mit venni a barátnőmnek valentin napra. Valami ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 08:03
1 2
 1/11 anonim válasza:

Minden apróság számít!

Néhány száz forintért vásárolhatsz egy szál virágot, vagy néhány gyertya és rózsasziromból kirakott szív az ágyon is sokat segít. Remélem segítettem!

2017. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ajándék értéke nem az ára, hanem az az érzés, amivel adják.
2017. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A barátnődet te ismered, te tudod, hogy minek örülne.

Ha egy pénzéhes ringyó, akkor megszoptad.

2017. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3#-nak igaza van, elég nehéz ötletet adni egy idegennel kapcsolatban. Több infót kellene írnod róla pl:

kedvelt színek, hobbik minimum.

Úgy talán ötlet tippeket tudnánk mondani.


Mert ez a kérdés önmagában olyan, mintha ezt írtam volna ki:

Vegyetek nekem ajándékot, szerintetek miknek örülnék?


Am az ilyen kérdéseket általába sulis gyerekek írják. (nem bántásnak szántam, csak korosztály tippelgetés)


De pl mi párommal megszoktuk beszélni ezeket ki minek örülne, ami pl az akkori keretekbe bele fér; változó.

Így nem veszünk se hülyeséget, ami a kukában landol és tuti hogy örül neki, nem pedig kamu mosollyal gondolja magába "kössz a hasztalan cuccot"


Nekem pár éve anyám rózsaszín pólót vett... No problem, hogy minden cuccom fekete, kék és ezüst xD az ágyneműm is full kék. Áhh nem feltűnő mi is a kedvenc színem.


Szval, ha értelmes tippeket akarsz, töröld ezt és egy kis leírást a csajról írj pár mondatba.

(volt olyan ember, aki ez a tippem után gondolkodott el és rájött nem is ismeri az illetőt x'D)


23-N

2017. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Semmit nem kell neki adni..egy igazi nő többre értékelné, ha főznél neki valami finom olaszos vacsorát, pár gyertyával, egy szál rózsával mintsem venni neki egy halom drága cuccot.

Elszállna magától, aztán a végén nem győznéd eltartani..a végén azon kapnád magad, hogy napi szinten 10-15 ezer megy rá, de p*nát már nem akar adni!:D (Tapasztalat)

2017. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szál virág, vagy kézzel írt szerelmes levél tökéletes. Vagy főzz valami finomat, gyújts meg egy szál gyertyát majd habfürdőzzetek egyet (persze, ha a lakhatási körülmények engedik és nem otthonélő 15 évesek vagytok)
2017. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gustty válasza:

Ki mondta, hogy csak ez az 1 nap van, amikor kell szeretni valakit?

És mi van az év 364 napjával?

Készíts táblácskát és írd rá" nem csak ez az 1 nap van amikor szeretlek!"

Hidd el többet ér bármi másnál.Mindenki ajánlja, hogy tégy ezt-azt, de nem veszik figyelembe azt amit a nyitóban írtál: kifogytál....

Ha valaki szeret,nem azt kell néznie, hogy milyen ajándékot kap. Vagy csak rakj egy piros csokrot magadra, és mond, hogy te vagy az ajándéka számára.

2017. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Helyes válasz ***** válasza:
Séta egy szép helyen.
2017. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sven87 válasza:
bizsu ezerötért
2017. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kössél RÁ masnit.

Vagy csak szimplán csapd vele arcba és mond: Nesze itt a sodrófád r**banc!

2017. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!