Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnap a legjobb...

18. születésnap a legjobb barátnőmnek Győrben. Tudnátok valami ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Igaz még nem most lesz a születésnapja, de már most kifogytam az ötletekből hogy hogyan legyen. Győrben szeretnénk megtartani, szállást is kéne foglalni, mert nem helyiek vagyunk. A városban milyen helyeket ajánlotok amik jók lennének? Esetleg szállás? Meg valami ajándék ötletek hogy ne csak az legyen hogy elmenjünk egy buliba és annyi. Kb 10-12 fő lenne jelen. Szóval ha tudtok valami jó ötletet ami Győrben kivitelezhető, vagy csak ajándékötlet, szívesen elfogadom! :)

2016. szept. 12. 20:21
 1/1 anonim válasza:
A szállást illetően nem tudok mit mondani, mert nem vagyok otthon a témában.Az ajándékozással kapcsolatban talán süthetnél valamit neki. Biztosan értékelni fogja, főleg ha finom lesz.:)Vagy esetleg egy csokor virágot(a kedvencét), csokit, és valami olyan dolgot,amiről úgy gondolod, hogy tetszeni fog neki.De ennyiből elég nehéz megmondani ezt, mivel te ismered őt. Mindenesetre ne vegyél parfümöt, mert nem tudhatod, hogy tetszeni fog-e neki.:) Azért remélem tudtam segíteni.
2016. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!