Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk ti melyiknek örülnétek...

Fiúk ti melyiknek örülnétek jobban/lányok ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Félszives nyaklánc vagy félszives kulcstartó vagy horgonyos karkötő?

2017. febr. 9. 21:23
 1/9 anonim válasza:
61%
karkötő
2017. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
Karkötő
2017. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Gondolom a barátodnak szeretnéd venni. Hát a fiúk nem igazán hordanak ékszert, szóval inkább a kulcstartóra adom a voksot.
2017. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Horgonyos karkötő ,mert ezt valószínüleg nem csak 1szer hordaná mint a szíves dolgokat.
2017. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Barátomnak semelyiket. A szíves bigyókon csak nevetünk, a horgonyos karkötő is elcsépelt plusz nem is tetszik neki.


De ha ez a 3 opció van akkor a karkötő a legjobb választás (szigorúan akkor ha visel/viselne ékszereket). A kulcstartó még okés, az nem annyira szembetűnő. A szívecskés nyakláncot kevés fiú fogadná őszinte mosollyal.

2017. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted vennék-e ilyesmit a pasimnak? Dehogy vennék. Minek? Azért, hogy ne hordja? (nem azért, mert nem akarja, valszeg ha úgy érezné nekem fontos, hogy hordja, akkor hordaná, de sose járnék olyannal, aki ilyesmit hord)
2017. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kulcstartó. Nem hiszem, hogy hordaná a nyakláncot vagy a karkötőt. Nem hord ékszereket. Mondjuk nekem sem tetszenek ezek.

A kulcstartó az még elmegy.

2017. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2017. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem.

Nekem bőven elég, ha velem van a lány, nem kell nekem venni semmit. :-)

2017. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!