Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hogyan unneplitek a Valentin...

Hogyan unneplitek a Valentin napot? Mit vesztek egymásnak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Miért kellene egy nem magyar ünnepen mindenféle v ackot venni egymásnak. Szeretni pedig nem csak egy napig kell egymást.
2017. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kis aprósággal. Egy szál virágot kaptam, a kedvencemet. Én édességet adtam, a kedvencét.

Nem vagyunk nagy Valentin napozósok. Egyébként is meg szoktuk egymást lepni időnként valamivel, függetlenül az ünnepektől. Ilyenkor is adunk valamit, mert miért pont most ne. De nem csinálunk belőle nagy ügyet. Nem szervezünk ilyenkorra semmi speciális programot.

2017. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogy. ez egy teljesen idegen "ünnep", semmi hagyomanya nincs.
2017. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem ünnepeljük. Semmit nem veszünk egymásnak. Ja, de mégis, ha sikerül, akkor kap egy új turbót az autójába.
2017. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legkedvesebb barátaink fiát Bálintnak hívják, így úgy ünnepeljük, hogy Őt köszöntjük fel. Mi felnőttek iszunk egy kis bort, a kiskrapeknak egy szabadulós játékra vettünk jegyet (persze nem egyedül megy). Isten éltesse
2017. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Bálintokat!(ez lemaradt)...
2017. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!