Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Van egy fiú akinek tudom,...

Van egy fiú akinek tudom, hogy tetszek, de engem egyáltalán nem érdekel, mert más tetszik! Mit csináljak, hogy mondjam meg neki, hogy nem jön be?

Figyelt kérdés

#szerelem #fiú aki nem érdekel
2017. jún. 29. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hazudj neki olyanokat,hogy van már valakid meg hasonló. Mondjad meg neki őszintén, hogy te nem szeretnél vele semmi komolyat.
2017. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked más tetszik. Persze lehet, hogy ezzel kitéped a szívét, de akkor is meg kell mondani. Szerencsésebb esetben nem nagyon szerelmes beléd, és könnyen talál mást helyetted.
2017. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.. és? Udvarol? Nem. Akkor ne bántsd! Lehet ez plàtói szerelem neki és szép emlékei lesznek.
2017. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy ne haragudjon, de nem jön be neked.

Túl fogja élni és legalább nem csesz el rád több időt.

2017. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj, szerintem a legjobb megoldás ha kivárod hogy mikor tesz vagy mond valami olyat amivel arra utal, finoman leállítod és megmondod neki hogy "kérlek ezt ne." Ha megkérdezi hogy miért, akkor elmondod neki hogy te nem így érzel iránta, és nem akarsz neki hamis reményt. Megfogja érteni hidd el. Szerintem ebben semmi bunkóság nincs. De azért magyarázd el neki hogy ettől függetlenül ugyan úgy nézel rá, ugyan úgy a barátod lesz meg ilyenek (ha egyáltalán olyan a kapcsolatotok..)
2017. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!