Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti vesztek valamit a párotoknak?

Ti vesztek valamit a párotoknak?

Figyelt kérdés

A mostani barátom nekem az első és lost van a szülinapja is de ugye lesz a valentin nap is. Erre szokás mindenképpen ajándekot venni mindkét félnek? Ti hogy szoktátok ünnepelni?

18/L



2018. febr. 1. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Sehogyan, egyikünk sem szereti.


Az ex mindig vett valami macit, vagy szívecskés nyálas izét, holott megmondtam neki a legelején, hogy utálom a Valentin-napot :D


Ha veszel valamit, akkor ne maci, nyuszi, szíves izé legyen, hanem értelmes dolog, pl. kulcstartó a kocsihoz, kedvenc csoki-sör, ilesmi.

2018. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem ünneplem sehogy, a szülinapjára sem kap semmit és karácsonyra sem. Rossz vagyok ajáéndékozásban, de ez senkit sem zavar :) Én sem kapok s ez így kerek.

Attól még szeretjük egymást s ezt nagyon sok igen kemény év bizonyítja.


A nyálas vackoktól falnak mennék. Egy jó plüss viszont jöhetne (főleg valami egyénibb. a párom nagyon szeretne egy plüss inostranceviát...), a csokit is szeretjük, szóval még az ilyen személytelen klisé is játszhat, de a szívecskés borzalmakat szerintem normális ember ritkán szereti.

2018. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Az első valentinnapunkon megfőztem a párom kedvenc kajáját, aztán összebújtunk,filmeztünk,pihentünk. (Kaptam tőle egy plüss cicát -még én mutattam neki, hogy milyen édes, de jó lenne egy- (hasonlit egy regi cicamra,azert.)Plusz egy szál rózsát.)

A tavalyira nem emlékszem.. talán fürdőzni mentünk. De ezt amúgyis szoktunk, nem kimondottan Valentinnap miatt.

Idén pedig én nem tervezek semmit. Az év többi napján is ugyanúgy szeretem, nem kell egy napra koncentrálni.

2018. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

nem szoktunk ajandekot venni egymasnak, inkabb elmegyunk furdobe / vacsizni, kirandulni, mozizni, szval inkabb az elmenyt reszesitjuk elonyben a szivecskes bogrek es tarsaival szemben.

( mondjuk nekem ez utobbival sincs bajom, ha valaki ezeknek orul, hat nekem az sem faj :D )

Egyebkent pont egy fel oraja beszeltuk meg, hogy iden mehetnenk vacsizni a kedvenc sushi helyunkre, mert azt mindketten szeretjuk es barmikor kepesek vagyunk nagy elvezettel degeszre enni magunkat belole :D

2018. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele, "hogyan viszonyul" a Valentin- naphoz?
2018. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!