Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok, ti mit vesztek a...

Lányok, ti mit vesztek a párotoknak valentin napra?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 09:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Gumit

L/24

2017. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Egy nagy doboz raffaellót,verses könyvet,meg vettem egy latex szettet meg egy csipkéset,majd valamelyiket felveszem,meg sütit sütök. A fiunkra addig a mamája vigyáz.
2017. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pároknak szóló társasjátékot vettem, valamint egy piros korzettos, harisnyatartós fehérneműt. Mivel nem egy magy sütis a párom, ezért gyümölcsöket vágok fel, hozzá csokit olvasztok. Főzök egy finom vacsorát, behűtök egy pezsgőt, és szeretnék a földre csinálni valami kis kuckót, párnákkal, gyertyákkal, égőkkel körberakni, ott fogunk majd játszani a játékkal. Meg persze halk zene. A játékról egyébként tud, a meglepi csak a körítés lesz.
2017. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha aznap megyek vásárolni és látok valami érdekeset, akkor azt. Ellenkező esetben (és mivel szabadnapon be nem teszem a lában egy áruházba sem, ezért ez a valószínűbb eset) semmit.
2017. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Összedobtuk egy sárvári wellness hétvégére a pénzt,ezen kívül kedden a kedvenc kajáját főzöm,meg talán veszek egy pezsgőt,vagy bort.
2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én semmit, mert nem szereti a Valentin-napot.
2017. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én egy karkötött az egyikre beauty a másikra beast van írva :) meg kis romantika
2017. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Semmit mert utáljuk a valentin napot. A párom nagy lehúzásnak és kamunapnak tartja. Szerinte nem azon a napon kell szeretni a párunkat amikor a bejelentik, hogy ma valentin nap van. Egész évben meglepjük egymást apró ajándékokkal, egyedül valentin napon nem..
2017. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Mi soha nem veszünk egymásnak ajándékot. Amire szükség van, azt így is úgy is megvesszük, de szerintem sokkal többet ér egy közös program vagy utazás, mint egy fölösleges, drága porfogó.
2017. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Okoskiegészítőt a telefonjához, de nem kapja meg mert szakított velem.

20/L

2017. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!