Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Valentin nap

A kérdés

Valentin-nap! Melyik a legjobb ajándék ilyenkor, virág, édesség, szíves maci vagy szíves párna?

Keress kérdéseket hasonló témában: Valentin nap

febr. 13. 13:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Semmi. Egy teljesen felesleges, nem magyar "ünnep". Vagy te a hála adást is megünnepled?

A válasz 8%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont febr. 13. 13:28 Privát üzenet

Egyik sem, mind tömeg.

Közös program, közös élmény, akár egy szabadulószoba, akár bármi. Én ennek sokkal jobban örülnék, mint egy tárgynak, amit felrakok a polcra, a virágot meg 1 hét után dobhatom ki...

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont febr. 13. 13:30 Privát üzenet

Mi tavaly szagaduló szobában voltunk:)

Tavalyelőtt elvitt a kedvenc éttermembe.

Én az ilyen polcra tehető szarságoktól viszketek már.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont febr. 13. 13:38 Privát üzenet
Kavalier nevű felhasználó válasza:

Szerencsemre baratnöm sem tartja tulzottan kreativnak, hogy egy kinevezett ünnepnapon hasztalan es/vagy cukros vacakokkal egy Coelho idezet kiseretevel bebizonyitsam neki, hogy mennyire romantikus is vagyok... ami amugy maskor igenis tudok lenni es jobban ertekeli, amikor meglepem ezzel.

Ha tudod, hogy baratnöd valahol elvarja ilyenkor a romantikus törödest, akkor a legjobb tippem, hogy fözz neki vacsorat!

Nem kell, hogy bonyolult legyen, de neki ne legyen semmi köze hozza vagy dolga vele. Szerezz be minden kelleke, esetleg diszitesnek gyertyat es terits meg szepen es ajanlom, hogy meg az etel elkeszitese közben mindent tegyel a mosogatogepbe, amit mar nem fogsz hasznalni (vagy öblitsd el). Utana is ragaszkodj hozza, hogy te teszed rendbe a dolgokat. Ezzel eddig mindig sikert arattam ;)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont febr. 13. 13:38 Privát üzenet
Ha már mindenáron meg akarnánk ünnepelni, akkor közös minőségi programot választanánk, nem valami porfogót.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont febr. 13. 13:46 Privát üzenet
Édesség, ékszer, együtt mozizás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont febr. 13. 14:21 Privát üzenet
Szerintem ha már elmúltál 16 éves akkor ne ilyen gagyi porfogókkal próbálkozz, ezerszer inkább egy közös élmény.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont febr. 13. 14:22 Privát üzenet
Én egy jó berúgásnak örülnék a legjobban, Deák térről indulva végig az Andrássy-n.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont febr. 13. 14:55 Privát üzenet
szerintem vegyél neki egy iPadet, annak biztos örül!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont febr. 13. 15:20 Privát üzenet
Szerintem az ajándékozott személyiségétől függ. Nem tartom egy nagyon férfias vagy kevéssé romantikus nőnek, de aszíves párnától meg szíves macitól hányni tudnék, annyira giccses és nyálas. Én pl. annak annyira nem örülnék. A virág, csoki inkább (mondjuk nem ünneplem a Valentin-napot), de a legjobb vmi személyre szabott ajándék nekem, akkor is, ha nem annyira "tradiocionálisan érzelmes".

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont febr. 13. 15:42 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kicsit visszahúzó lánynak osztálykarácsonyra mit lehet adni?
Milyen különleges, nagyon finom csokik, bonbonok vannak, amik sima boltban is kaphatóak és nem nagy kiszerelésűek?
Tudnátok adni tippeket, hogy mivel lephetném meg a barátnőmet?
Osztálykarácsony, mit vegyek egy teknősszerető embernek és hol?
Mi a megfelelő Valentin-napi ajándék?
Valentin napra fiúnak bonbon vagy vmi édesség? Jó ajándék?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Valentin nap rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!