Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom tényleg életveszélyes...

Egyiptom tényleg életveszélyes 2020-ban is?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 17:43
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
73%
Eddig sem volt az meg most sem az,persze ha betartasz néhány alapszabályt.De mondjuk ez mindenhol a világon így működik.Ha hülye vagy akkor persze hamar kinyírhatod magad.
2020. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Az.
2020. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
+1 az elsőnek.
2020. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem valódi veszély az, hogy halálra unod magad. No jó, ezt úgy mondom, hogy én is tunyulok néha egy-egy egyiptomi luxushotelben, de csak télen. Akkor is csak azért, mert rettentő olcsó.

Amúgy ha nem láttad volna, külön wikipedia oldala van az egyiptomi terrorcselekményeknek. Mielőtt foglalóznál valami hót unalmas utat, kérlek keresd meg azt az összefoglalót.

2020. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Életveszélyes mondjuk Szomália.

Egyiptom nagyon nem ez a kategória, de persze körültekintéssel kell eljárni, mert ugyan ritkán, de minden évben vannak erőszakos események és néha terrortámadások is, de ezek a turistát nem érintik gyakran.

2020. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
5-ös, sajnos ahhoz épp elég gyakran, hogy ne sok kedve legyen odautazni az embernek.
2020. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2020-ban "is"? Mikor volt életveszélyes (a második világháború óta, de akkor Európa még inkább az volt)? Még a 2011-es forradalom idején is csak Kairó volt igazán zűrös, az ország többi része nem.
2020. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
+1 az elsonek
2020. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%

Hurghadában voltunk,ott sétáltuk a városban is mindenhol és simán turistának néztünk ki mégsem lett semmi bajunk.

Mondjuk mi Fekete-Afrikában is voltunk és ott se volt semmi.

Nem akarok okoskodni mert simán lehet,hogy van veszélyes rész de én 3 afrikai ország után azt mondom,hogy nagyon túl van tolva ez a veszélyesség.

2020. máj. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, mondjuk Hurghadának annyi köze van Egyiptomhoz, mint nekem az űrhajózáshoz. Ha a másik két út is valami resortváros volt, például egy zanzibári meg egy agadiri, akkor nem csodálom, ha soha nem tűnt veszélyesnek. Mászkálj egyet egyedül Conarkyban bárhol, utána kiváncsi vagyok az afrikai biztonságról alkotott véleményedre.

Mondjom ezt úgy, hogy amúgy szeretem a kontinenst, jártam kábé 15 országban, de meg Észak-Afrika sem éppen egy életbiztosítás sokszor. Figyelni mindenképp jobban kell, mint sok más helyen.

2020. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!