Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansa légitársasággal...

Lufthansa légitársasággal Amerikába? Tapasztalatok? Milyen a turistaosztály? Van ilyen beépített monitor ahol filmet lehet nézni? Esetleg van wifi a gépen? Kapunk ilyen kicsi dolgokat amiket hosszú utazásokkor szoktak adni? (pl szemmaszk, papucs. )

Figyelt kérdés

jövőhéten utazom...


(légyszi ne nézzetek hülyének, még sohasem repültem) 16/L



2017. júl. 28. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha elsö osztályon utazol, akkor kapsz kicsi dolgokat. Hátul, a tyúkokkal utazóknak nem jár. A WiFi fizetös. Monitorod lesz.
2017. júl. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Kaja nagyon kevés, a wifi azt mondták ingyenes de én nem tudtam használni.

Fülhallgatót, párnát, takarót fogsz kapni, esetleg frissítő kendőt.

2017. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Van monitor, tudsz filmet nezni es zenet hallgatni meg mutatja hogy hol tart a gep( en folyton azt neztem).

Adnak takarot, fulhallgatot, tudsz usbn telot tolteni

2017. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Túltolod a dolgokat. Minden légitársaság épp azt adja egy 8 órás repülőúton.

Fogsz kapni kaját, lesz ellőtted monitor. Pisilhetsz is, ha kell.

Mivel nnem írtad, miféle jegyet vettél, számíts a legrosszabbra. Nem fogsz szemmaszkot kapni, és papucsot is magadnak kell vinned.

Megnyugtatlak, a busines osztályon adják az ilyeneket azoknak, akik gyerekkorukban sokat hisztiztek, és azóta sem szoktak le róla.

Túl fogod élni, ahogyan naponta pár százezer másik ember is túlélte.

2017. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. júl. 29. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy a Lufthansánál mi a helyzet manapság, de a Turkishen a sima turistaosztályon is adnak papucsot, meg szemfedőt, meg egyéb ilyen vackot. Takaró, párna, fülhallgató biztos lesz.
2017. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!