Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiába turistaként...

Hollandiába turistaként mehetek coffeshopba? Hogy működik ott? Mennyit miket lehet és hogyan? Tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bemehetsz, vásárolhatsz is, de haza ne próbáld hozni, mert a reptéren gondok akadnak majd...
2016. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bemész és megveszed. Mindenhol van lista, a jointok fantázianeveivel, árával azokból választhatsz. Ha kezdő vagy kérhetsz segítséget az eladótól, hogy mit ajánl.
2016. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Ez egy kényes kérdés.


Neked mint Magyar állampolgárnak illegális, de a Holland törvények alapján a Holland rendőrségnek nincs joga egy másik ország törvényét betartatni.(Végülis mi köze lenne hozzá ha ott legális).


A coffe shoppokba van hasis rendes fű de a legtöbbe varázs süti is. Bemész mint itt egy kocsmába(sokkal kultúráltabb hely a c.s.) és kéred a terméket. Általában 3-4 nyelven beszélnek: Angol-Német-Holland-Francia(nem ritka a skandináv nyelvek se). TILOS KÖZTERÜLETEN FOGYASZTANI!!!


Üdvözlet: Den Helderből


Ui: Magyarországon ne híreszteld mit csináltál ott és sose hozz át tíltott szert

2016. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm kint él, Bredában azt mondja hogy ott meg más kisebb városokban igazolnod kell magad hogy holland vagy és csak akkor vehetsz különben nem adnak.

Amszterdamban nem nézik, ott vehetsz.

2016. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a magyar törvények vonatkoznak ránk külföldön. Csakhogy ez senkit nem érdekel. Hollandia amúgy is rengeteget profitál a fűturizmusból. Itthon meg ki foglalkozik azzal, hogy kint füveztél? Még ha el is mondanád egy rendőrnek akkor sem tudna semmit kezdeni veled. Meg amúgyis a terjesztőkre mennek a rendőrök általában, nem pedig a fogyasztókra.
2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. júl. 13. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Nekik egy sima füves is profit.
2016. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 városban van olyan szabály hogy csak helyi vásárolhat de ha hollandul kéred akkor mindenhol gond nélkül kiadják.
2016. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok nem értem miért pontoztatok le 0%-ra
2016. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megtudtam amit szerettem volna mindenkinek ment a zöld:)
2016. júl. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!