Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Megéri Kenyába költözni,...

Megéri Kenyába költözni, nyaralni?

Figyelt kérdés

Mombasa és Nairobi szimpatikus. Mire számíthatok ott fehér férfiként? Nem néznek ki az emberek? Milyen a megélhetés?


23/F



2021. febr. 17. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
sürgetően aktuális probléma... :))))
2021. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Most költözni akarsz vagy nyaralni?
2021. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Költözni inkább
2021. febr. 17. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass!


[link]

2021. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor igényelni kell munkavállalói vízumot, az egyszeri 5000 USD és utána évi 2000 USD. Ja és kell hozzá egy cég aki alkalmaz. Kint kb hasonló az életszínvonal mint itt, a fizuk kicsit alacsonyabbak, de nem jelentősen, az árak hasonlóak.
2021. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyaralni abszolut megeri, en oktoberben voltam. Amugy Nairobi egy ocsmany hely csakugy mint Mombasa, az osszes tobbi sokkal jobb. Pl Nakuru, en ott teleped ek le.
2021. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Nyaralni biztos szuper. Ott élni nem annyira. Afrikai szintén fejlett de a világ minden más helyén egy szemétdombnak számítana. Amúgy fehérekkel nem kifejezetten ellenségesek, ez nem Dél-afrika.

Amúgy igazi vadkapitalizmus van.



Ui. Pont ezek a városok ahol a legtöbb, ember számára vállalhatatlan és lakhatatlan, nyomor negyed van ahol konkrétan szeméthegyek között, a saját ürülékük mellett és a sárban élnek.

2021. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt kolléganő Nairobi legnagyobb nyomornegyedében nőtt fel. Én kimondottan edzett vagyok afrikai utazásokban és jártam Kenyánál százszor gázabb helyeken, de amiket ő mesélt még engem is ledöbbentettek. Eleve, aki nem járt még fejlődő országbéli metropoliszban, annak fogalma sincs, hogy milyen egy ilyen város. Pedig elég hasonlóak Limától Lagoson át Dzsakartáig. Irdatlan tömeg, sávonként 2-5 random közlekedési eszköz, folyamatos dudálás, utcán csordogáló csatornák a földutakat néha felváltó kátyúk a belvároson kívül, folyamatos lehúzási próbálkozások, elég sok zsebtolvaj, stb. Először nézz meg egyet magadnak, Nairobi, Addisz, Lagos, de akár Delhi, Manila vagy Kairó is jó felmérése lehet annak, hogy akarsz-e ilyen lovat. A legtöbben nem akarnak. Én amióta sokat járok ilyen helyeken, mindig caak körberohanom a fő látványosságokat a nagyvárosokban aztán húzok vidékre.
2021. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, Kiberára gondolsz? Az nemcsak Nairobi vagy Kenya, hanem tudtommal egész Afrika legnagyobb nyomornegyede.
2021. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
@9 Igen, ott élt 17 éves koráig.
2021. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!