Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Algéria mennyire biztonságos...

Algéria mennyire biztonságos a melegek számára?

Figyelt kérdés

Egy meleg barátom szeretne a "párjával" elutazni oda a nyáron. Csak ugye Algéria köztudottan iszlám arab ország, ahol nem szeretik a melegeket. Mennyire érezhetik ők ott magukat biztonságban?


Ui.:Én heteró vagyok



2021. jún. 1. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Marokko es Algeria osszehasonlitasa az nagyon nem all meg, eg es fold.
2021. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#5


Gondolom semmit nem tudsz Algériáról, a cinikus megjegyzésed, miszerint "gyönyörű ország", egyáltalán nem áll távol a valóságtól.


Nagyon szép ország, gyönyörű tájakkal, a sivatagtól kezdve a tengerpartokon át a hegyvidékekig mindent megtalálsz. Turista meg azért nem megy oda, mert nem túl nyitott az ország, nehezen engednek be idegeneket és nehéz vízumot szerezni. #3-as voltam.

2021. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%
5-os vagyok, eppen algeriai szarmazasu vagyok, nem hiszem, hogy cinizmus, a terrorhullam, arab tavasz elott sem utazgatasi celpont volt.
2021. jún. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Algériai barátom, tanuld meg egyszer s mindenkorra, hogy a magyar proli mindig mindent jobban tud! A saját hazádat is jobban ismeri, és úgy gondolja, szégyellned kell magad emiatt. Meg úgy általában mindenért, mert ő annyival értékesebb, hogy az neked ciki.
2021. jún. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
86%
Nagy bajuk nem eshet. Maximum még melegebbek lesznek. Mert ott nagyon jó idő van😂
2021. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
A melegek Algériában vizet esznek, és krumplit isznak.
2021. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%

Melegként mondom jó nagy hülye a meleg ismerősöd, ha képes ilyen helyre a párjával utazni.


Akkor már inkább Malaga, Spanyolországon belül. Legalább olyan forró a nyár, mint Észak-Afrikában, abszolút elfogadóak LMBT szempontból és még a fiúk is jól néznek ki ott.

2021. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!