Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jártál már november első...

Jártál már november első hetében Hurghadán?

Figyelt kérdés

Aki járt már ebben az időszakban ott, legyen szíves, írja le, hogy milyen az idő akkor, mert a neten csak átlagos novemberi időjárási adatokat találtam, ahol 26fokot írtak.

Gondolom november legelején valamivel jobb az idő még.

Mikor kel fel a nap és kb mikor nyugszik le?


2010. aug. 27. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. aug. 27. 22:22
 2/5 anonim válasza:
ja. és?
2010. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ennyi?
2010. aug. 31. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi november közepén voltunk. A nap viszonylag korán lenyugodott úgy emlékszem 8 körül. Reggel meg még aludtam mikor felkelt :). Abszolut nyári idő van, nem kell izgulni, strandolásra, kirándulásra alkalmas. Állandó napsütés, estefelé elkelt egy pulcsi, hosszúnaci, akkor lehett kb 22 fok. nappal pedig 27-30 fok. Bár nekem a vörös tenger kicsit hideg volt, kb 23 fokos lehetett. kb.
2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsónak köszi, természetesen ment a zöld kéz.:)

Kicsit megnyugtattál, hogy tuti idő van ott, mivel régi nagy álmunk, hogy kijussunk Egyiptomba.

Most végre sikerül (úgy néz ki)

2010. szept. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!