Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit érdemes tudni Tunéziáról?

Mit érdemes tudni Tunéziáról?

Figyelt kérdés

Jövő héten Tunéziába utazunk egy hétre és mivel nem jártam még ott soha, kíváncsi lennék egy két dologra. Pl. hogy van-e valami jellegzetes étel, amit ki kell próbálni ha már ott vagyunk, mint pl Görögországban a gyros? Vagy hogy tényleg kötelező-e alkudozni a bazárban? :)

Tudnátok nekem írni pár dolgot, amit érdemes tudnunk mielőtt megyünk? :)


2010. aug. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Alkudozni kell a bazárban, mert különben hihetetlenül át leszel vágva!!! Tehát amit tudni kell, az az, hogy az arabok lehúzósak. Csak ásványvizet igyál, én még a fogamat is azzal mostam, mégis f.stam :(

Azt hiszem, a kuszkusz a nemzeti ételük. Nekem a mentateájuk nagyon ízlett, kis felespohárban adták.

2010. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és széntablettát vigyél!
2010. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:):):):) Köszönöm a jó tanácsot, viszek is akkor. :) Kicsit izgulok mert sokan elég rosszakat írtak, nagyon változó véleményeket olvastam az országról. :) Igyekszem majd oda figyelni mindenre. Köszönöm.
2010. aug. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!