Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha voltál a Seychelle-szigetek...

Ha voltál a Seychelle-szigeteken, milyen volt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Jó volt, megérte oda menni.
Jó volt, de kiemelkedőnek nem mondanám. Semleges.
Csalódás volt inkább.
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Fényévekkel jobb mint a Maldives.
2021. aug. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1

Miért ,mi volt a különbség?

2021. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Engem is érdekel!

Bár sejtem a választ. Sokan azt nem szeretik a Maldív-szigetekben, hogy "nincs mit csinálni", a Seychelle-szigeteken meg lehet vándorolni a szárazföldön. A Maldív-szigetek tipikus nászutas, meg pihengetős program, le kell kötnöd magad. Nem kalandozós helyszín. Persze azért lehet ott is hajókázni, búvárodni, esetleg más szigetekre átvitetheted magad. De igazából csak az marad, hogy napozol, élvezed a gyönyörű helyszínt, fürdesz, eszel, és elvagy azzal az emberrel, akivel oda mentél. Introvertáltaknak, meg akik szeretnek olyasni, kifejezetten tökély lehet a Maldív. Én például személy szerint oda meg vissza vagyok érte. :)

2021. aug. 6. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
@3 Seychellen szépségben közelítőleg ugyanazt kapod, azzal a nagy különbséggel, hogy van mit csinálni. Maldívon össz 6 napot volt egy Srí Lankai túra után, tök szép, de egy életre elég volt. Az a legnagyobb hibája, hogy muszáj gettósítanod magad, ha valóban azt keresed, ami a tipikus képeken van.
2021. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gettósítani?

Ez mit jelent?

Ne haragudj az én kis csóringer szintemen ezt nem tudjuk.

2021. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
@5 Maldívon nagyjából 2 opció van: vagy az elég érdektelen lakott szigeteken vagy és még egy sört sem ihatsz vagy elég drágán egy resort szigeten, ahol viszont egy darab helyivel sem találkozol. Ezt értem gettó alatt. Elzárod magad a külvilágtól.
2021. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát helyiekkel ne is találkozz és ne hagyd el a szállodát! Az az ország nagyon durva a szállodákon kivül...
2021. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na a Maldív-szigeteken mi a durva?

Olyan környezetben mi baja lehet az embereknek? Persze szegények a helyiek, de kit érdekel ha a maldivon vagy?

2022. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1, aha csak a Seychellen sehol nincs olyan fehér homok meg türkiz víz mint a maldivon
2023. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
@9 Azt meg tudja egy csomó másik sziget, anélkül, hogy francia-polinéziai árakat kelljen fizetni egy ázsiai nyaralásért.
2023. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!