Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyenek az egyiptomi emberek?

Milyenek az egyiptomi emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, nem szabad altalanositani, de aki jart mar arra, mi volt a benyomasa?

2021. okt. 12. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Most komolyan erre milyen választ vársz? Én is magyar vagyok, meg a szomszéd idős nő is, mégis valószínűleg semmi közös nincs bennünk.


Az olaszokról azt mondják, hogy k*rva hangosan mutogatva kiabálva beszélnek, a volt olasz kolléganőm pedig csendes és visszahúzódó volt. A franciákra azt mondják, hogy beképzeltek, arrogánsak, az új francia kolléganőm pedig iszonyat jófej.


Most biztos beírnak majd ilyen sallangokat, mint "vendégszeretőek", de ennek úgy őszintén milyen hozzáadott értéke van?

2021. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A többségüket hangosnak és európai szemmel túl erőszakosnak találtam. Ugyanakkor kedves és segítőkész volt minden helyi, akivel beszéltünk odakint, semmi atrocitás nem ért. Viszont 2 dolog nagyon megmaradt bennem: mosolyognak és el is várják a mosolyt, és folyamatosan, mindenhol dicsérik a nőket. Percenként mondta valaki a pasimnak, hogy "she's so beautiful", pedig nem vagyok szép, akkoriban sem voltam.
2021. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
32%
Igazi barbárok.....ahogy megfogalmaztad ezt a kérdést gondolom ugyis ezt,vagy valami hasonlót akartál hallani...vagyis olvasni.
2021. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Puding probaja az eves ... menj el Egyiptomba es nezd meg, hogy milyen nepek elnek arra.
2021. okt. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyetemen vannak arabok. Ugye Egyiptomba is arabok vannak. Nagyon barátságosak
2021. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon kedvesek, de a boltokban rettenetesen erőszakosak, mindenáron rá akarnak beszélni arra, hogy vegyél valamit, de úgy, hogy egy konkrét dolgot ajánlanak túlerőltetve.
2021. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!