Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyibe kerül egy utazás...

Mennyibe kerül egy utazás Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Nézelődtem így mostanában a neten, hogy mennyiből jönne ki kb. Édesanyám nagy álma, hogy kijusson Egyiptomba, és szeretném meglepni egy utazással, viszont nem tudom mennyit kellene gyűjtenem. Így az októberi árak ha jól láttam nagyjából 150.000-25.000ft egy főre, de nem tudom nyáron mennyi lenne illetve, hogy "költőpénznek" is mennyi lenne az optimális. Mennyivel kellene számolnom, mennyit gyűjtsek össze? Előre is köszönöm a válaszokat! ☺

2021. okt. 17. 18:20
 1/6 anonim válasza:
67%
Nem tudom pontosan mennyibe kerül, de az alapján amit egyiptomról és egyiptomi utakról olvastam eddig, szerintem ne nyáron menjen. Eddig csak azt láttam, hogy panaszkodnak az elviselhetetlen hőmérséklet miatt azok akik nyáron mentek.
2021. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

EgyptAir repjegy Budapest-Kairó 100 000 körül van (oda-vissza).

Szálloda sokkal olcsóbb, mint itthon már 40-50 000-ért van normális szoba.

Minden egyéb nagyon olcsó. Közlekedni taxival érdemes.

Érdemes még lemenni Luxorba, vonat is megy, repülő is.

2021. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyár az meleg, az igaz, de attól is függ, melyik részén vagy (értelemszerűen minél délebbre, annál melegebb).
2021. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Kérdésed alapján nehezen eldönthető, még annyi eszed sincs hogy guglizzál, vagy bemenj egy utazási irodába és megkérdezd, mennyi Egyiptomba egy gagyi turistagettós hotel, vagy annyira okos vagy, hogy el szertnéd kerülni az irodákat.

Arról sem írtál különösebben, ezen a hatalmas országon belül merre mennétek.

Ha Kairót fedznétek fel, mint kozmopolita nagyvárost, nem kell más, mint egy repjegy oda és egy szerény szállás.

De gondolom, édesanyád nagy álma a turistagettó. Nos, ebben az esetben is vna jó hír, a Wizzair indíott hurghadai járatot. Jelenleg 15.000 Ft per irány az alja, e nyugi, lesz ez 6000 forint is fejenként.

Mivel kezdő vagy a szkmában, ez az ár illetékkel értendő, de a csomagot külön számold hozzá.

Szállásokat - minőségi szállásokat - it találsz [link]

ahogy nézenm, all inclusive 4 csillagos ellátás már 25 euró per fő. Magyarán egy hetet kihozhatsz 200 euróból fejenként.


Még két tanács. Ne nyáron menj oda mint a többi tróger. (nem szép látvány a negyven fokban aszalódó műkörmös).


ÉS OLTASD BE MAGAD. Enélkül ne is inddulj neki.

2021. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Átszállással 30-40 körül szokott lenni a jegy. Nyáron biztos nem mennék 40 fokból a 40 fokba. Szállás igények szerint, egy airbnb-s lakás egy hétre 30 körül van szálloda meg 60tól sokszázezerig.
2021. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy ajánlat halmaz a sok közül..

[link]

2021. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!